www.romny.osp-ua.info

80 років з дня заснування Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю
25.12.2012
У міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення 80-річчя з дня заснування Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Вітаючи з ювілеєм педагогічний, учнівський, батьківський колективи закладу, заступник міського голови, керуюча справами виконкому Олена Проценко зазначила: «Історія Будинку піонерів, саме так називають цей заклад у місті, тісно пов’язана зі становленням та розвитком тисяч талановитих особистостей, які виховувалися у позашкільній установі.

І скільки б не минало років, як би не змінювалися форми і методи роботи, в усі періоди завжди незмінною була і є мета діяльності – пошук, підтримка, розвиток обдарованих дітей та молоді міста, формування майбутньої еліти Роменщини, регіону, держави».

З нагоди ювілею заступник міського голови вручила Почесну грамоту Виконавчого комітету Роменської міської ради директору закладу Олександрі Васюті та передала подарунок від міського голови – комплект мультимедійного обладнання.

Начальник відділу освіти Зінаїда Горбик вручила відзнаки відділу освіти – Грамоти – педагогічним працівникам Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Усіх присутніх на заході привітала з ювілейною річницею методист Будинку піонерів 70-х років Марія Петрівна Тріль.

Кращих гуртківців - переможців Всеукраїнських та обласних конкурсів привітав Святий Миколай та вручив солодкі подарунки.
Гостей та учасників заходу радували виступами колективи наставників та вихованців Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

За інформацією відділу освіти
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua