www.romny.osp-ua.info

Тридцять друга сесія міської ради
25.12.2012
25.12.2012 відбулася тридцять друга сесія Роменської міської ради шостого скликання, яку провів міський голова Микола Калашник. 

У засіданні взяли участь 42 депутати із 46 обраних. На сесії був присутній заступник голови Сумської обласної ради Іван Ребенко та депутат обласної ради Микола Андрусенко.

До порядку денного останньої у цьому році сесії було внесено більше 50 питань із різних галузей життєдіяльності міста.

На початку роботи після детального обговорення депутати затвердили Програму економічного і соціального розвитку міста Ромни на 2013 рік та основні напрями розвитку на 2014-2015 роки та бюджет міста на наступний рік.

Більше години тривали дебати по питанню тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надають населенню підприємства по обслуговуванню житлового фонду. Керівники підприємств, занепокоєні станом справ, звернулися до депутатів з проханням скасувати рішення міської ради про зупинення рішення виконавчого комітету щодо встановлення вище зазначених тарифів.

Депутати прийняли рішення в термін до 15 січня провести в міському будинку культури обговорення даного питання з мешканцями будинків, керівниками підприємств по обслуговуванню житлового фонду, представниками міської ради та виконавчого комітету.

Потім депутати перейшли до розгляду питань регулювання земельних відносин та використання майна комунальної власності, затвердили програму розвитку малого і середнього підприємництва в м. Ромни на 2013-2014 роки та програму розвитку фізичної культури і спорту в м. Ромни на 2013-2016 роки.

Також депутати внесли зміни до ряду міських програм, затвердили план роботи Роменської міської ради на І півріччя 2013 року, заслухали звіт постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку та прийняли рід інших рішень.

Відділ організаційної та кадрової роботи
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua