www.romny.osp-ua.info

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «ПРОГРАМА ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОБЛАСТІ НА 2013-2014 РОКИ ГРУНТУЄТЬСЯ НА РЕАЛЬНИХ ПОКАЗНИКАХ»
27.12.2012
На цьому наголосив керівник області, коментуючи головний економічний документ регіону

«Основна робота у наступному році буде спрямована на реалізацію інвестиційних проектів з розбудови інфраструктури, оновлення та створення нових виробничих потужностей», – підкреслив Юрій Чмирь.

Це, за його словами, стимулюватиме зростання виробництва в усіх галузях економіки регіону, створення нових робочих місць та підвищення доходів громадян. Стратегічними завданням Програми є зростання добробуту і підвищення якості життя людей за рахунок забезпечення позитивних зрушень в економіці, підвищення її конкурентоспроможності шляхом модернізації та технічного переозброєння виробництва на основі інвестиційно-інноваційної складової.

«Показники соціально-економічного розвитку регіону за підсумками 2012 року дають підстави розраховувати на реалістичність запланованих соціальних здобутків, запорукою чого має стати спільна, злагоджена робота органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, бізнесу та громадськості регіону», – зауважив Юрій Чмирь.

Джерело: Сумська обласна державна адміністрація
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua