www.romny.osp-ua.info

У залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові Миколі Калашинку
06.02.2013

Апаратна нарада розпочалася питанням щодо розрахунків за спожитий природний газ. З даного питання інформацію надав Михайло Кочерга, начальник головного управління міського господарства, його доповнили директори комунальних підприємств «Ромникомунтепло» Георгій Кунцевич та «Ромнитеплосенрвіс» Володимир Бєсєда. На нараду були запрошені найбільші боржники по оплаті за спожитий газ. Всі вони надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості та шляхи щодо її усунення.

Про стан виконання розпорядження міського голови від 10.01.2013 № 6 «Про перевірку виконання ТОВ "ПМК-Ресурс" робіт зі збирання, вивезення, розміщення та захоронення твердих побутових відходів на міському полігоні» поінформував Михайло Кочерга, начальник головного управління міського господарства. Даним розпорядженням була створена комісія, яка провела перевірку ТОВ «ПМК-Ресурс» та КП «Чисте місто». Було виявлено ряд недоліків, які комісія зобов’язала підприємства усунути їх найближчим часом.

Про стан виконання розпорядження міського голови від 14.02.2012 № 29 «Про заходи щодо виконання в місті Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2012-2015 роки» поінформував Олександр Яковенко, заступник міського голови. Всі заходи, затверджені розпорядженням виконуються, крім одного.Впровадження системи електронного обігу медичних форм в Роменській ЦРЛ потребує виділення значних коштів, тому на даний час ця система не функціонує.

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті повідомили про актуальні питання роботи та плани на наступний тиждень.

За повідомленням загального відділу

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua