www.romny.osp-ua.info

У Ромнах готуватимуть «РЯТУВАЛЬНИКІВ-КІНОЛОГІВ»
27.02.2013

 

Спеціальний рятувальний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України отримав дозвіл на підготовку «рятувальників-кінологів»
 
Таке рішення ухвалено у ході засідання регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів.
 
«Створення умов для надання якісних освітніх послуг – запорука підготовки кваліфікованих робітничих кадрів. А розширення їх спектру говорить про розвиток регіону, його економічну стабільність», – зазначила тимчасово виконуюча обов’язки начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Інеса ПЄСОЦЬКА.
 
За інформацією керівника навчальної кінологічної групи Олександра ПОЧКОВСЬКОГО, заклад є членом авторитетної Міжнародної організації з підготовки собак. У минулому році в Ромнах було проведено змагання кінологів світового рівня.
 
«Наявна навчально-практична база, педагогічний колектив та майстри виробничого навчання відповідають не лише вітчизняним, а й міжнародним вимогам. У підготовці спеціалістів на базі навчальної кінологічної групи зацікавлені не тільки структури МНС України, а й країн СНД», – наголосив Олександр Почковський.
 
У ході засідання регіональної експертної ради розглянуто питання щодо результатів контролю за дотриманням ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти Синівським професійним аграрним ліцеєм та Недригайлівським вищим професійним училищем.
 
Члени групи, що здійснювала перевірку цих навчальних закладів, зауважили, що заклади постійно покращують матеріально-технічну базу, оновлюють методичне забезпечення навчального процесу, працюють над підвищенням конкурентоспроможності своїх випускників на ринку праці.
 


Сумська обласна державна адміністрація

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua