www.romny.osp-ua.info

НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ТРАДИЦІЙНЕ ЗИМОВЕ РАЛІ НА «КУБОК ГУБЕРНАТОРА»
01.03.2013

Престижні змагання стартують 2 березня о 12.00 у селі Патріотівка на території іподрому «Завдяки проведенню в регіоні автомобільних змагань всеукраїнського рівня як «Баха 1000», «Partizan Trophi» та інших – Сумщина стала лідером автомотоспорту України. Але ми не зупиняємося на досягнутому. Попереду ще багато видовищних та цікавих турнірів», – наголосив у ході прес-конференції начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр СТРЕЛЬЧЕНКО.

Він зауважив, що стрімкий розвиток автомотоспорту у регіоні відбувається завдяки підтримці голови облдержадміністрації Юрія Чмиря, який власним прикладом популяризує спорт та здоровий спосіб життя.

За інформацією президента Федерації автоспорту Сумщини Вадима ЛИСОГО, участь у ралі візьмуть найкращі спортсмени Сумщини, Харківщини, Полтавщини, Чернігівщини та інших регіонів держави. За «Кубок губернатора» змагатимуться улюбленці сумських уболівальників – переможці регіональних змагань «Льодове побоїще», що проходили в селі Жовтневе Білопольського району.

«У нас будуть сильні суперники із Харкова та Києва, але сумські спортсмени докладуть максимум зусиль, аби головний приз ралі залишився в області», – наголосив Вадим Лисий.

Організатори очікують, що цьогоріч на старт вийдуть близько 50 екіпажів. Вони будуть розділені на класи «Спорт», де змагатимуться професіонали, та «Стріт», у якому свою майстерність демонструватимуть любителі.

На глядачів також чекають показові виступи найкращих спортсменів області.

Доїхати до Патріотівки у день змагань можна буде спеціальним транспортом, що курсуватиме від зупинки «Аеропорт» до місця проведення ралі та у зворотному напрямку з 11.00 до 13.00. Вхід на змагання вільний.

Джерело: Сумська обласна державна адміністрація

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua