www.romny.osp-ua.info

Реформування житлово – комунального господарства
14.03.2013

14 березня в залі засідань міської ради відбулась робоча зустріч французької делегації з представниками Роменської міської ради. Питання для розгляду - підготовка проекту проведення досліджень для переводу котелень комунальної теплоенергетики на використання біомаси (відходів деревини).

«Дана зустріч є продовженням співпраці міста Ромни з Європейським Союзом та стала можливою завдяки реалізації в місті проекту ТАСІС «Сталий територіальний розвиток в Україні» у галузі водопостачання та вивезення сміття. Тому міська влада докладає зусиль для підтримки вже налагоджених зв’язків та запросила експертів проекту ТАСІС для роботи у сфері реформування системи теплозабезпечення», - зазначив секретар міської ради Микола Цецюр.

Французьку делегацію очолив директор фірми EKOPRO пан Філіп Фішо. Крім того, до складу делегації увійшли представники найбільшої консалтингової та проектної французької компанії EGIS Жан – П’єр Роне, Франсуа Буш та незалежний експерт, відомий за проектом ТАСІС, пан Бернар Фролішер.

Так, присутнім презентовано інформацію щодо діяльності компанії EGIS та механізму фінансування проектів французьким урядом. Крім того, гості міста відвідали котельні міста – КП «Ромникомунтепло», КП «Ромнитеплосервіс».

Представник спільного білорусько-французького підприємства КОМКОНТ Павло Протуро (Білорусь, м. Гомель) презентував можливості та технічні характеристики котлів, які працюють на відходах деревини.

Фірма «EKOPRO» пропонує реалізацію в місті Ромни пілотного проекту FASER, що передбачає надання міжнародної технічної та фінансової допомоги місту щодо проведення досліджень, необхідних для переведення комунальних котелень на використання відходів деревини або гранул з неї.

Особливо цінним і важливим є той факт, що для використання європейського досвіду у цій галузі Уряд Франції обрав місто Ромни, єдине в Україні. Реалізація даного пілотного проекту стане початком подальшої співпраці інших українських міст з ЄС у рамках Європейської інтеграції України.

Остаточне рішення щодо впровадження проекту буде прийнято на зустрічі в Парижі 26 березня 2013 року.

За інформацією управління економічного розвитку міської ради

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua