www.romny.osp-ua.info

Розроблено проект Програми зайнятості
20.03.2013

Заступник міського голови Олександр Яковенко провів засідання робочої групи з розроблення проекту Програми зайнятості населення м. Ромни на період до 2017 року.

 
Як  зазначено на засіданні, розроблення Програми обумовлене  вступом в дію нової редакції Закону України «Про зайнятість населення», прийняттям Програми сприяння зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць на період до 2017 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2012 р. № 1008.
 
У розробці Програми взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради, управління економічного розвитку міської ради, Роменського міськрайонного центру зайнятості населення, відділу освіти Виконавчого комітету міської ради, управління статистики у Роменському районі.
 
Олександр Яковенко наголосив, що питання зайнятості населення – одне із пріоритетних для міста, і відповідним програмним документом визначаються заходи і шляхи розв’язання проблем у сфері зайнятості мешканців міста, забезпечення консолідації зусиль усіх сторін соціального діалогу, діяльність яких спрямовується на підвищення рівня економічної активності населення, сприяння його продуктивній зайнятості та посилення соціального захисту.
 
           
За інформацією управління праці та соціального захисту населення

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua