www.romny.osp-ua.info

Міжнародний тренувальний семінар
15.04.2013

На базі Кінологічного центру ДСНС 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування, м. Ромни Сумської області, розпочався дводенний семінар кінологів-рятувальників під керівництвом фахівця Міжнародної організації IRO Душана Вебера (Словенія). У заняттях беруть участь вітчизняні спеціалісти з рятувальної кінології та їхні колеги з Росії.
 
Захід проходить з метою обміну досвідом та підвищення рівня професійної майстерності кінологів-рятувальників. Крім цього, отримані методичні рекомендації фахівців-кінологів зі світовим ім`ям допоможуть українцям та росіянам у підготовці до 19-го чемпіонату світу серед кінологів-рятувальників, який проходитиме 26-30 вересня 2013 року у Нідерландах. 
    
Тема навчань: «Нові світові тенденції у проведенні пошукових робіт на техногенному завалі та у природному середовищі».
    
Під час семінару, окрім теорії, проходять практичні заняття, під час яких кінологи ДСНС України відпрацьовують порядок порятунку людей під час різноманітних надзвичайних ситуацій: пошук заблукалих у лісі, знаходження людини по сліду та виявлення постраждалих під техногенним завалом.
   
«Людина і собака живуть разом уже багато тисячоліть. Собака вірою і правдою служила нашим пращурам. Минули століття, але собака, як і раніше, залишається нашим вірним помічником в усіх сферах життя. І ми дуже раді, що з кожним роком все більше людей цікавиться кінологічною справою і пов`язують з нею своє життя», - зазначив представник європейської школи дресирування Душан Вебер.
 
 
За інформацією 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua