www.romny.osp-ua.info

«За чисте довкілля»
17.04.2013

 

Олександр Вілкул закликав усіх небайдужих взяти участь у всеукраїнському суботнику
 
20 квітня у рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» відбудеться всеукраїнський суботник.
 
«Запрошую всіх українців, які люблять своє місто чи селище вийти на суботник, – сказав Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул. – Беріть з собою родину, друзів та сприймайте суботник як свято, а не як необхідність. Адже у нашого народу є традиції спільно наводити чистоту на вулицях та у дворах після зими, тим більш такої складної як була цього року».
 
Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул підписав відповідне доручення щодо організації робіт в областях України.
 
На суботник запрошуються представники громадських організацій та підприємств, волонтери, молодь. Органи місцевої влади мають забезпечити координацію робіт та необхідний інвентар і техніку.
 
«У кожному місті має бути створено штаб та «гаряча» лінія. Громадяни можуть звернутись до комунальних служб і повідомити яка техніка, зокрема, для вивезення сміття їм потрібна для допомоги», – сказав Віце-прем’єр-міністр. Він також зазначив, що в суботнику мають обов’язково взяти участь керівники регіонів та місцевих органів влади.
 
«У суботу зі своїми колегами я буду брати участь у суботнику. І буду телефонувати керівникам в регіони щодо стану справ виключно на мобільні телефони. Керівники мають бути з людьми в скверах, парках, на вулицях», – сказав Олександр Вілкул.

 

 Сумська обласна державна адміністрація

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua