www.romny.osp-ua.info

Соціальні ініціативи в дії: «Діти – майбутнє України»
18.04.2013

У спортзалі спортивного комплексу ім. Володимира Окіпного у рамках міської акції «Молоде покоління обирає здорове майбутнє» відбувся Чемпіонат України з КЕМПО та КОБУДО.
 

Звертаючись до учасників заходу, вручаючи відзнаки переможцям та призерам змагань,міський голова Микола Калашник наголосив на необхідності прагнення молодого покоління до здорового майбутнього, а це можливо завдяки особистому ставленню до здоров’я, заняттям фізкультурою і спортом.
 
Крім того, керівник міста наголосив на соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича « Діти – майбутнє України» та презентації Програм обласного рівня, які сприяють розвитку дитячо – юнацького футболу в Сумській області.
 
Турніри з шахів, настільного тенісу, волейболу, міні – футболу, сімейні спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я», - заходи, що відбулися в рамках Акції на території міста.
 
Чемпіонат з КЕМПО та КОБУДО зібрав близько 200 учасників з Сумської, Чернігівської, Харківської областей. Переможцями у своїх вікових та вагових категоріях стали: Лакіза Роман, Омельяненко Олексій, Бережний Дмитро, Ганусов Богдан, Костецький Микита, Сердюк Дмитро, Гасанов Єгор, Колєснік Максим.
 
Команда міста Ромни посіла третє місце у загальнокомандному заліку.
 
 
За інформацією відділу молоді та спорту
Виконавчого комітету Роменської міської ради
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua