www.romny.osp-ua.info

До Днів Європи в Україні
28.05.2013

У школах міста пройшли заходи, присвячені Дню Європи. Виховні години «Будьмо знайомі – Європа», «Мандрівка країнами Європи» зацікавили учнів та надихнули на створення плакатів «Моє місто на шляху до Європи», оформлення стіннівок «ЄС на інвестиційній карті України».

Показовим стало відкрите засідання Євроклубу «Голуб миру», керівник Помогаєва Таміла Євгеніївна, у Роменській спеціалізованій загальноосвітній школі № 2 ім. акад. А. Ф. Йоффе. Саме у зазначеному заході взяли участь лідери Євроклубів шкіл міста.
Під час зустрічі члени Євроклубу представляли різні країни, виконували пісні польською, німецькою та англійською мовами, демонстрували презентації й розповідали про свої досягнення, участь у проектах, фестивалях, конкурсах.
Привернув увагу виступ учениці 8-А класу Савченко Анни, яка створила фільм про подорож учнів школи за маршрутом Німеччина-Австрія-Угорщина. Дивовижні архітектурні споруди п’яти великих міст Європи - Мюнхена, Берліна, Інсбрука, Відня та Будапешта, відпочинок в Альпах, саме такі моменти представила учениця у створеному власноруч кінофільмі.
 Нововведення Євроклубу школи №2 презентувала Шепель Ірина Олександрівна, керівник клубу іспанської мови. Вона запросила всіх бажаючих старшокласників міста приєднатися до вивчення однієї з найуживаніших мов світу.
Найактивніші учасники засідання Євроклубу подякували навчальному закладу за можливість застосовувати свої знання, спілкуючись з однолітками з різних країн. Старшокласники переконані, що цей досвід знадобиться їм у майбутньому.
 
За інформацією відділу освіти
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua