www.romny.osp-ua.info

На Сумщині стартує акція «Захисти права дитини»
11.06.2013

Щоп'ятниці з 1 по 30 червня 2013 року кожен житель Сумщини, який має потребу в консультації чи скаргу з приводу недотримання прав дітей, зможе поспілкуватися з керівниками структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації.
 
Зокрема, розглядатимуться питання медичного обслуговування дітей (невчасного та неякісного надання медичних послуг, недотримання етичних норм медичними працівниками, незабезпеченості пільговими рецептами), освіти і дозвілля (перешкод при влаштуванні у дитсадок, приниження гідності дитини, відсутності умов для організації дозвілля, недоступності спортивних споруд і секцій), батьківства (позбавлення батьківських прав, усиновлення, встановлення опіки тощо).
 
На зв'язку із громадянами будуть начальник управління охорони здоров'я ОДА Петро ПАВЛЮК, в.о. начальника управління освіти і науки Інеса ПЄСОЦЬКА, начальник служби у справах дітей Валерій БІЛОУС, начальник управління молоді та спорту Олександр СТРЕЛЬЧЕНКО та директор Сумського обласного центру соціальних служб для дітей Тетяна ШЕВЧЕНКО.
 
Телефони: 0-800-301-501, 66-33-77.
 
В інші робочі дні за вказаними вище телефонами можна звертатися до операторів контактного центру «Відкрита влада».
 
За інформацією служби у справах дітей

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua