www.romny.osp-ua.info

Соціальні ініціативи в дії: надання адміністративних послуг
07.08.2013

Відповідно до Регіонального плану дій Сумської державної адміністрації на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», в місті Ромни продовжується робота із організації забезпечення прийняття та повернення документів для надання адміністративних послуг засобами поштового зв’язку.


Міським головою Миколою Калашником та директором Цеху обслуговування споживачів №8 Петром Кривогузом підписано Регламент взаємодії, завдяки якому мешканцям міста спрощується доступ до адміністративних та соціальних послуг.
«Коли ми говоримо про «добрі справи» на будь-якому рівні, будь-якої установи, організації, перш за все повинні думати про людей і те, наскільки та чи інша надана послуга вирішить їх проблеми», - зауважив керманич міста.

На сьогоднішній день суб’єктами надання адміністративних послуг виконавчого комітету визначено перелік адміністративних та соціальних послуг, документи для надання яких можуть використовуватися засоби поштового зв’язку.
 
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua