www.romny.osp-ua.info

День знань
02.09.2013

Свято 1 вересня - особливий день для дітей і молоді, адже починається новий етап засвоєння нових знань та умінь, наполегливої праці. З цієї нагоди у всіх школах міста пройшли урочисті лінійки та святкові заходи.

З початком нового навчального року - Днем знань вітали учнів, батьків, мудрих та самовідданих педагогічних працівників, що діляться своїми знаннями з молодим майбутнім нашої держави, представники влади, депутати міської ради, працівники відділу освіти.
        
Добре підготовлені приміщення 11 шкіл міста відкрили двері для  4330  учнів, в тому числі для  472 першачків. 

 
У Роменській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 ім.П.І.Калнишевського в новому навчальному році  сяде за парти 800 учнів, з них 95 першокласників. На свято Першого дзвоника до навчального закладу завітав міський голова  Микола Калашник.
 
Він привітав учнівський та педагогічний колективи з початком навчального року та побажав, щоб щасливим, щедрим на творчі здобутки для вчителів та учнів був новий навчальний рік. Також к4ерівник міста зупинився на інноваціях в галузі освіти, ініційованих Президентом України, питанні забезпечення дітей доступною і, основне, якісною освітою. 

Зустрівся у святковий день очільник міста з учнівським та педагогічним колективами Державного професійно – технічного навчального закладу «Роменське ВПУ».

 
Вітаючи присутніх з початком навчального року, Микола Калашник зауважив, що сьогодні, дійсно, неможливо недооцінювати роль професійно-технічної освіти. Здобутки та перспективи Сумщини, створення її конкурентоздатності, конкурентнопривабливості у повній мірі залежить від молодих фахівців, які навчаються у цій альма-матер, та великому досвіді педагогів-наставників.
 

За інформацією відділу освіти

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua