www.romny.osp-ua.info

Вирішення проблемних питань
09.09.2013

У залі засідань міської ради  відбулося обговорення питання організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Ромни, відповідного проекту регуляторного акту.

Участь в обговоренні взяв секретар міської ради В’ячеслав Губарь, представники громадських організацій міста, комунального підприємства «Ромнитранссвервіс», керівники відділів, управлінь міської ради, її виконавчого комітету, представники конкурсного комітету з питань підготовки та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

Під час обговорення  представлено Ухвалу вищого адміністративного суду України у справах перевізників, у зв’язку з чим оголошено перенесення розгляду та затвердження проекту регуляторного акту.
Крім того, під час діалогу розглянуто питання щодо можливості відновлення маршруту №12 ( по вул. Крупській), маршруту №15 та надання послуг з перевезення пасажирів до прилеглих сіл.
 
Прийнято рішення про надання повторного запиту до Роменської районної ради щодо вирішення питання перевезення мешканців прилеглих сіл.
 
Керівнику комунального підприємства «Ромнитранссервіс» запропоновано надати пропозиції щодо мережі автобусних маршрутів загального користування.
 
Остаточне рішення про призначення перевізників, які, відповідно до законодавства, до проведення конкурсу надаватимуть послуги по перевезенню буде прийняте після отримання роз’яснень Харківського апеляційного адміністративного суду. Після цього буде прийняте рішення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Ромни.
 
 
 
За інформацією управління економічного розвитку міської ради
 
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua