www.romny.osp-ua.info

Оголошення
02.10.2013

Управління економічного розвитку Роменської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки вартості об’єктів нерухомого майна, що підлягає приватизації шляхом викупу, та експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності міста Ромни.

 

 
Об’єкти оцінки:
- нежитлове приміщення загальною площею 217,3 кв.м за адресою: м. Ромни, вул. Соборна, 13/72;
 
- нежитлове приміщення загальною площею 133,0 кв.м за адресою: м.Ромни, вул. Луценка, 1/70;
 
- нежитлове приміщення загальною площею 64,5 кв.м за адресою: м. Ромни, вул. Рози Люксембург, 5/17;
 
- нежитлова будівля загальною площею 55,4 кв.м за адресою: м. Ромни, б-р Шевченка, 31-А;
 
- земельна ділянка загальною площею 0,0878 га за адресою: м. Ромни, вул. Щучки,    4-Л, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 
Претенденти подають конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.
 
До підтвердних документів належать:
 
- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
 
- копія установчого документа претендента;
 
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельних ділянок);
 
- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна (експертну грошову оцінку земельних ділянок) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельних ділянок), завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
 
- копія ліцензії на виконання землеоціночних робіт, видана центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів (у разі експертної грошової оцінки земельної ділянки);
 
- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: практичний досвід з оцінки майна, зокрема подібного майна.
 
Конкурс відбудеться 22 жовтня 2013 року о 14-00 годині в каб.18 виконавчого комітету Роменської міської ради за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, 2.
 
Конкурсна документація приймається за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, 2, каб. № 2. Кінцевий термін подання документів 15 жовтня 2013 року.
 
Телефон для довідок 2-35-58.

Конкурсна комісія. 
 
Начальник управління                                                                                           Ю.О. Янчук
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua