www.romny.osp-ua.info

Чемпіонат світу з гирьового спорту серед майстрів
20.11.2013

На початку листопада в м. Архангельськ (Росія) відбувся 20-й чемпіонат світу з гирьового спорту серед майстрів.

     
У змаганнях взяли участь 352 спортсмени із 17-ти   країн світу: Росії, України, Білорусі, Польщі, Німеччини, США , Італії.

Лондонська штаб-квартира «Світових рекордів Гіннеса» вперше прийняла заявку Міжнародної конфедерації майстрів гирьового спорту (МКМГС) на встановлення світового рекорду Гіннеса з колективного заняття гирьовим спортом під умовним знаком «300 спартанців» та присвоїла заявці реєстраційний номер.

Судив номінацію спортивний комісар із м. Лондона (Англія). Форма проведення – з правильної техніки підняття однієї гирі протягом 30 хвилин по номінаціях і правилах МКМГС: поштовх, поштовх довгим циклом, жим з одноразовим перехватом. 

Сумську область представляли наші земляки - майстер спорту СРСР, багаторазовий чемпіон і рекордсмен Світу і Європи з гирьового спорту серед ветеранів, майстер спорту міжнародного класу Міжнародної конфедерації майстрів гирьового спорту  – Михайло Іванович Левченко та його сини – чемпіон світу серед ветеранів, кандидат в майстри спорту Іван Михайлович Левченко та багаторазовий чемпіон світу та Європи, чемпіон 1-ої олімпіади в екстремальних умовах високогір’я (г. Ельбрус, висота 3800 та 4200м) серед ветеранів, кандидат в майстри спорту - Михайло Михайлович Левченко.

 Лондонська штаб-квартира присвоїла «Світові рекорди Гіннеса» Михайлу Івановичу Левченку та його синам Івану та Михайлу з врученням сертифікатів і медалей.
 
Продовжуючи змагання , Левченки ще втрьох виграли 6 золотих медалей в різних номінаціях : М.І.Левченко – три медалі, Іван- одну, а Михайло дві.
 

За інформацією відділу молоді та спорту
Виконавчого комітету Роменської міської   ради                                           
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua