www.romny.osp-ua.info

Підсумовуючи діяльність у 2013 році
01.02.2014

Підсумовуючи діяльність у 2013 році, плануючи пріоритети Програми соціального та економічного розвитку на 2014 рік, міський голова Микола Калашник зазначив, що завдання і доручення Президента України Віктора Януковича щодо вирішення актуальних проблем регіонів, територіальних громад виконувалися і будуть виконуватися далі, адже вирішення проблемних питань нашої громади – це завдання як міської ради, так і її виконавчого комітету.

«У 2013 році міська влада доклала максимум зусиль, щоб школи і лікарні працювали, діти навчались, вчителі та лікарі отримували заробітну плату вчасно, дороги і котельні ремонтувались, житловий фонд та міське господарство підтримувалися у належному стані.
 
Подаючи на розгляд міській раді Програму соціального та економічного розвитку, ми врахували у пріоритетах всі запити місцевої громади. А це стосується і галузі житлово – комунального господарства, освітньої галузі, культури, фізкультури і спорту. Бюджет прийнятий. Тож у 2014 році є надія спрацювати не гірше, ніж у попередньому», - зазначив міський голова Микола Калашник.
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua