www.romny.osp-ua.info

Роменське ВПУ активно допомагає військовим
17.11.2014

Сучасне складне становище в країні, і зокрема на сході держави, показало, що українці – справжні патріоти, яким болить в серці за майбутнє своїх побратимів. Неоголошена війна ще більше згуртувала народ, який ніколи не залишає в біді тих людей, які потребують допомоги та співчуття. Саме сьогодні, як ніколи, українці проявляють неабияку єдність, патріотизм та силу духу.

Небайдужими до долі країни та військовослужбовців зокрема, є учнівський та педагогічний колективи Роменського вищого професійного училища. Молодь не стоїть осторонь подій, які відбуваються навколо нас, і активно висловлює та показує свою життєву позицію, демонструючи порядність та справжній патріотизм. Юнаки та дівчата щодня своїми діями роблять нашу країну кращою та наближають нас до перемоги.

Учні Роменського ВПУ ще з перших днів загострення ситуації в країні турбувалися та допомагали військовим частинам, розміщених на Роменщині. У їдальні навчального закладу щодня готувалися гарячі страви для захисників Вітчизни, учні допомагали військовим зводити земляні укріплення.

Навесні, за участі учнівського та педагогічного колективів навчального закладу у військовій частині, що в с. Ярошівка Роменського району, було організовано концерт.

На початку осені у Роменському ВПУ було оголошено про початок благодійної акції по збору коштів на лікування одного із військових, нашого земляка, пораненого в зоні проведення антитерористичної операції.

Також були зібрані кошти і на придбання теплих речей солдатам.

Допомога не байдужих дійшла і до працівників Роменського ВПУ, родичі та близькі яких служать в АТО.

У жовтні за ініціативи активістів Учнівської ради в училищі було проведено благодійний ярмарок «Дари осені», у ході якого продавалися продукти, різноманітні речі, виготовлені учнями, їхніми батьками, класними керівниками. Зібрані кошти – близько 1000 грн. були передані військовим.

Крім того, в училищі пройшла акція «Напиши листа солдату». Протягом місяця учні навчального закладу писали листи підтримки, малювали послання військовим.

Днями за участі учнівського та педагогічних колективів Роменського ВПУ було зібрано та передано військовим в зону АТО різноманітні смаколики: це і пиріжки, випечені учнями та педагогами власноруч, і м'ясо, консерви, різноманітні солодощі тощо.

Активна допомога військовим та зв'язок з ними не припиняється.


 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua