www.romny.osp-ua.info

Об’єднана громада міста. Українців не залякати
19.01.2015

17 січня о 12.00 роменці зібралися біля  пам’ятника Т.Г.Шевченка, щоб пройти Маршем миру на знак демонстрації негативного відношення до тероризму в Україні та вшанування жертв трагедії під Волновахою.

Під вигуки патріотичних гасел з лампадками, постерами та листівками "Я Волноваха" учасники пройшли центральними вулицями міста до меморіального знаку героям – борцям за незалежність України. Участь у ході взяли: влада міста, представники громадських організацій, колективи установ та підприємств, молодь, а також небайдужі мешканці Ромен.

Біля меморіального знаку міський голова Сергій Салатун звернувся до містян: «Щодня ми переконуємося, що головна мішень сил зла, яка зосереджена на українській землі - це мирні громадяни, їх прагнення жити у рідній країні. Так, 13 січня весь світ завмер від страшної звістки про загибель невинних людей від рук терористів, які нещадно розстріляли рейсовий автобус, що курсував своїм звичним маршрутом. Так само, як світ продемонстрував в Парижі свою єдність проти дій терористів, ми демонструємо в Ромнах, що громада міста об’єднана. Українців не залякати!».
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять українців, життя яких трагічно обірвалось біля Волновахи та поклали квіти та лампадки.
 

 


за повідомленням відділу з питань внутрішньої
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua