www.romny.osp-ua.info

Відбулися консультації з громадськістю
21.01.2015

20 січня 2015 року в залі засідань міської ради відбулися громадські слухання з питання обговорення проектів рішень «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення, розміщення та захоронення твердих побутових відходів, які надаються населенню, бюджетним організаціям та іншим категоріям споживачів комунальним підприємством «Чисте місто» Роменської міської ради» та «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення рідких побутових відходів, які надаються населенню, бюджетним організаціям та іншим категоріям споживачів комунальним підприємством «Чисте місто» Роменської міської ради». В обговоренні взяли участь члени громадських організацій міста, представники трудових колективів, мешканці міста, засоби масової інформації.

В.о. директора комунального підприємства «Чисте місто» Роменської міської ради» Ларису Жукову поінформувала про поточний стан підприємства, ситуацію з вивезенням побутових відходів, яка склалася у місті, та необхідність приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня. Також, до слова запрошували начальника управління житлово-комунального господарства Михайла Грицая та спеціаліста управління праці та соціального захисту населення Катерину Стукалову.

Найбільше зауважень від мешканців лунало щодо недотримання графіків вивозу та неякісного прибирання майданчиків.

У ході дискусій присутні дійшли згоди, що реалізація рішення по затвердженню економічно обґрунтованих тарифів на послуги з вивезення та розміщення твердих побутових відходів та вивезення рідких побутових відходів для суб'єктів господарчої діяльності забезпечить покращення санітарного стану міста та стабілізує фінансовий стан підприємства, зобов’язавши комунальне підприємство «Чисте місто» Роменської міської ради» суттєво підвищити якість надаваних послуг.
 
 


За повідомленням управління житлово-комунального господарства

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua