www.romny.osp-ua.info

21.01.2015 на засіданні виконавчого комітету міської ради було прийнято 20 рішень, зокрема щодо підвищення тарифів на окремі комунальні послуги
23.01.2015
Виконкомом було прийнято рішення щодо встановлення тарифів на послуги, які надаються населенню, комунальним підприємством «Чисте місто»:  тепер послуги з вивезення твердих побутових відходів коштуватимуть 63,85 грн./куб. м (з ПДВ), розміщення та захоронення твердих побутових відходів – 12,82 грн./куб. м (з ПДВ), вивезення рідких побутових відходів – 21,22 грн./м куб. (з ПДВ).

Також скориговано тарифи, які надаються комунальним підприємством «Ромнитеплосервіс»: бюджетним організаціям на теплову енергію в розмірі 1309,68 грн./Гкал (з ПДВ), послуги з централізованого опалення (протягом опалювального періоду) – 36,41 грн./м кв. (з ПДВ); іншим категоріям споживачів на теплову енергію – 1261,64 грн./Гкал (з ПДВ), послуги з централізованого опалення (протягом опалювального періоду) – 30,91 грн./ м кв. (з ПДВ).

Прийняття рішення щодо укладання договору з ФОП Коноваленком С.О. про надання послуг по облаштуванню інформаційних дощок на стінах під’їздів житлових будинків і зупинках громадського транспорту сприятиме підтриманню чистоти та порядку розміщення оголошень на всій території міста, ліквідації оголошень, розміщених у невстановлених місцях (фасадах будинків, електроопорах, деревах тощо). ФОП Коноваленко С.О. бере на себе зобов’язання безкоштовно розміщувати інформацію міських комунальних служб  і чотири рази на рік проводити повну очистку території міста від несанкціонованого розміщення оголошень.

Виконкомом затверджено Схему комплексу відпочинку та спорту «Козацька пристань» на території прибережної захисної смуги р. Сула в районі вул. Силенка, який облаштовує приватне підприємство «ГОЛДМАЙН 7».

Актуальним є прийняття рішень щодо проведення чергового весняного призову громадян і затвердження основних напрямків підготовки і завдання цивільного захисту міста на 2015 рік.

Усі рішення опубліковано на офіційному веб-сайті міста на сторінці «Нормативно-правові акти».

За повідомленням загального відділу

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua