www.romny.osp-ua.info

Гуманітарна підтримка сімей зі Сходу
28.01.2015
В наш час гостро постало питання надання допомоги сім’ям з дітьми, які переміщені з тимчасово окупованих територій України.

З метою надання гуманітарної допомоги родинам переселенців, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку Роменського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор центру Валентина Жогло звернулись до «Професійної ліги соціальних працівників Сумщини» з проханням надати матеріальну допомогу  в рамках реалізації проекту «Міграція для загального блага». Даний проект проходить за підтримкою Міжнародної організації Міграції в Україні.

27 січня 2015 року до Роменського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завітали Голова Правління «Професійної ліги соціальних працівників Сумщини» Глоба Едуард Володимирович та директор Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - Шевченко Тетяна Юріївна.

За попередньо обробленими анкетами допомогу (теплий одяг, ковдри, постільна білизна, ліки, засоби гігієни, обігрівачі та інші речі) отримали 6 сімей  переселенців  з Донецької та Луганської областей на загальну суму 25640 грн.

Також під зустрічі члени сімей мали змогу особисто поспілкуватися з заступником міського голови з гуманітарних питань Тетірко Ігорем Володимировичем.

Крім цього двом жінкам Голова Правління «Професійної ліги соціальних працівників Сумщини» запропонував пройти навчання щодо написання бізнес проекту, при вдалому захисті якого, вони отримають кошти на його реалізацію.
 Інна Коваленко,
головний спеціаліст Роменського міського
центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
 
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua