www.romny.osp-ua.info

Очільник області наполягає на оперативному розслідуванні всіх обставин ДТП у Роменському районі
30.01.2015

«Внаслідок жахливого ДПТ у Роменському районі постраждало 15 людей, з них 11 – діти. Як керівник області, наполягаю на оперативному розслідуванні всіх обставин цієї події, будь-які зволікання правоохоронних структур недопустимі. Винні в цій трагедії мають бути встановлені та притягнуті до відповідальності згідно з нормами чинного законодавства», – наголосив Микола Клочко.

Голова облдержадміністрації зазначив, що це питання бере під свій особистий контроль.

«Кожному постраждалому має бути надана належна медична, психологічна та інша допомога. Процесом лікування мають опікуватися кращі лікарі області», – сказав очільник Сумщини.

За інформацією управління охорони здоров’я облдержадміністрації, для організації високоспеціалізованої допомоги в Роменську центральну районну лікарню, куди доставлені потерпілі, прибули 2 реанімаційних автомобілі та 7 обласних спеціалістів: нейрохірург, анестезіолог, дитячий анестезіолог, дитячий травматолог, дитячий хірург, пульмонолог, невропатолог.

Станом на 13-00 в тяжкому стані знаходиться 2 постраждалих – 10 та 19 років. Троє учнів мають важкий ступінь травмування, інші – середній.

Нагадаємо, аварія на трасі с. Чеберяки – с. Глинськ Роменського району Сумської області трапилася 29 січня о 8-25. У результаті зіткнення шкільного автобусу, що перевозив 18 дітей шкільного та дошкільного віку до Глинської школи, та автомобіля «Урал» з військовослужбовцями постраждало 15 людей, з них 11 – діти. Всього в шкільному автобусі знаходилось 22 пасажири. Серед постраждалих також вчителька, яка супроводжувала дітей.

На місце події, за 6 хвилин після виклику, прибули 2 бригади екстреної медичної допомоги з селища Глинськ, а менш ніж за 30 хвилин – ще 3 бригади з Роменського відділення центру.

Як повідомляє управління МВС в Сумській області, наразі працівники міліції з’ясовують всі обставини дорожньо-транспортної пригоди і вже розпочали кримінальне провадження за ст. 415.1 «Порушення правил водіння або експлуатації машин», санкція якої передбачає до 5 років позбавлення волі.

За матеріалами веб – сайту Сумської облдержадміністрації:

http://sm.gov.ua/ru/2012-02-03-07-53-57/7859-ochilnyk-oblasti-napolyahaye-na-operatyvnomu-rozsliduvanni-vsikh-obstavyn-dtp-u-romenskomu-rayoni.html
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua