www.romny.osp-ua.info

Інформація щодо перевезень в місті Ромни
02.02.2015

30 січня відбулася нарада при заступнику міського голови Віталію Карнауху за участю директора КП «Ромнитранссервіс» Анатолія Котлярова та працівників управління економічного розвитку міської ради щодо розгляду скарг від жителів міста стосовно зривів графіків руху на автобусних маршрутах загального користування №3 «Лучки – Поштамт» та №10 «вул. Артема-вул.Космонавтів (СБК).  

В ході обговорень керівнику «Ромнитранссервіс» дано доручення довести графіки до відома пасажирів та провести роботу з автоперевізниками щодо обов’язкового виконання графіків руху на автобусних маршрутах загального користування.

Попередньо з головами квартальних комітетів мікрорайонів «Процівка» та «Засулля» відпрацьовано нові графіки руху для забезпечення перевезення пасажирів до місць постійної роботи.

На лютий місяць 2015 року винесено проект регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету міської ради щодо організації проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, яким передбачено покращення умов перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.  


за повідомленням управління економічного розвитку

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua