www.romny.osp-ua.info

Ромни: Більше за життя
23.02.2015

 

20 лютого, до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні у Роменському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки «Більше за життя». 

На заході були присутні міський голова Сергій Салатун, заступник міського голови Тетяна Головко, учасники Революції Гідності й АТО, родини бійців, які загинули захищаючи незалежність та суверенітет України, волонтери Роменщини, представники ЗМІ, школярі ЗОШ № 11.

Присутні ознайомилися з музейною виставкою, на якій представлено фрагменти сучасної зброї реактивних систем “Ураган”, “Смерч”, державні прапори, військова амуніція, агітаційні листівки, світлини з Майдану та зони проведення бойових дій на території Луганської і Донецької областей, малюнки, які військові отримували від дітей, та інші предмети, пов’язані з трагічними подіями в Україні.

Хвилиною мовчання вшановано загиблих воїнів Роменщини: Авраменка Сергія, Дудку Володимира, Приходька Олексія, Площика Романа, Симоненка Дмитра, Хроленка Євгена.

Виставка викликає почуття патріотизму та гордості за наших захисників. Хай для кожного українця консолідуючими будуть слова поета –земляка Миколи Гриценка:

Нікому України не віддам —
собі залишу, дітям та онукам !
На вічне щастя чи на вічну муку,
нікому України не віддам !
 
 


За повідомленням  Роменського краєзнавчого музею

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua