www.romny.osp-ua.info

Герої сучасності серед нас
27.02.2015

В Центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася краєзнавча конференція «Герої сучасності серед нас» за участю учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста та вихованців ЦПО та РТМ. Юні краєзнавці підготували реферативні роботи та інформаційні повідомлення про героїв, які творять нашу сучасну історію. Ткаченко Дмитро (СЗОШ №1) та Гончаренко Валерія (СЗОШ № 2) зібрали матеріал про випускників навчальних закладів - юнаків, на долю яких випало стати на захист України. Змістовні, емоційні виступи про невтомних волонтерів, які ризикуючи життям забезпечують наших земляків в зоні АТО всім необхідним, підготували Батог Євгенія (ЗОШ №7) та Колєснік Марія (ЗОШ №8).

           
Присутнім запам’яталась розповідь Нікіти Куриленка (ЗОШ №6) про свого батька Андрія Куриленка, який у даний час виборює цілісність нашої держави на Сході України.
           
Особливо зворушливими були виступи Титаренко Анастасії (ЗОШ №11) та Назаренко Аліни (ЗОШ №5) про наших земляків. Герої їхніх розповідей – Тітаренко Сергій, майор, штурман бойового вертольоту МІ-24, нагороджений за бойові заслуги орденами «За мужність» ІІІ ст., «За військову доблесть» , орденом Богдана Хмельницького ІІІ ст. та Головко Роман – боєць Сумського реактивного артилерійського полку, який пройшов крізь вогонь «смерчів» і вижив. Виступи учнів супроводжувалися презентаціями зі світлинами, що відображали життєвий шлях та бойові будні героїчних роменців.
           
Життя цих людей – гідний приклад для сучасників та наступних поколінь. Знати, пам’ятати, пишатися новітніми українськими героями – обов’язок молоді Роменщини.
            


За повідомлення відділу освіти   
 
 
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua