www.romny.osp-ua.info

Струни серця проспівали гімн
06.03.2015
Цьогоріч в Україні 4 березня відзначається 200-річчя від дня народження автора музики Державного Гімну України Михайла Вербицького та 10 березня -150-та річниця від дня першого публічного виконання національного Гімну України.

З цієї нагоди працівники центральної міської бібліотеки для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича разом із учителями та учнями ЗОШ № 3 провели флеш-моб «Струни серця проспівали гімн».

Учасники зібралися на площі біля пам’ятника Великому Кобзареві Тарасу Шевченку,  день народження якого ми відзначаємо на початку березня, розгорнули 15- метровий прапор України і всі разом з рукою на серці, вірою в краще майбутнє виконали гімн України, який є органічною частиною історії, душею української нації та символом боротьби за незалежність нашого народу. Ця мелодія на слова Павла Чубинського єднає нас, з нею ми завжди йдемо до перемоги.

Флеш-моб об’єднав не тільки організаторів і його учасників. Перехожі , які стали свідками цього заходу, не лишались осторонь, а приймали у ньому активну участь.

Сподіваємось, що такі заходи і надалі сприятимуть вихованню любові до рідного краю, почуття причетності до всіх подій, які відбуваються в Україні, пробудження національної самосвідомості, гордості за свій народ.
 


За повідомленням відділу культури.

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua