www.romny.osp-ua.info

Слава Героям. Мир Україні
17.03.2015
Початок березня 2015 року став знаковою датою для багатьох військових, які отримали змогу повернутися додому, адже саме рік тому у рамках мобілізаційного процесу їх призвали захищати українську землю та її громадян.

Так, 17 березня до свого рідного міста Ромни повернулися (демобілізувалися) 14 військовослужбовців 27 Сумського реактивно – артилерійського полку «Ураган».

Зустріти своїх Героїв оплесками, щирими посмішками та міцними обіймами прийшли родичі, волонтери, небайдужі роменці, а також представники місцевої та районної влади на чолі з Роменським міським головою Сергієм Салатуном та головою Роменської райдержадміністрації Валерієм Білохою.

«Дорогі наші захисники, вітаємо Вас на рідній землі!Всі роменці з нетерпінням чекали на ваше повернення. Для всіх нас Ви – герої, які захищали Батьківщину, наражаючи себе на смертельну небезпеку. Ваш подвиг назавжди вписано в історію України. Від імені громади міста дякую Вам за мирне небо над нашим краєм, дякую за те, що зупинили ворога та не дали йому посіяти зерна війни на всій території України», – зазначив міський голова Сергій Салатун

Роменці зустрічали свої синів з квітами, національними прапорами, та патріотичними гаслами: «Слава Героям!», «Мир Україні!».

за повідомленням відділу з питань внутрішньої політики
 


за повідомленням відділу з питань внутрішньої політики
 
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua