www.romny.osp-ua.info

Оперативна нарада при міському голові
18.03.2015

17 березня 2015 року відбулася чергова оперативна нарада під головуванням міського голови Сергія Салатуна.

Оперативна нарада розпочалася привітанням головного лікаря ЦРЛ Валентини Гунькової з 35-річним управлінським стажем в одному колективі. Також міський голова вручив Грамоти та Подяки з нагоди святкування Дня землевпорядника і Дня працівника житлово-комунального господарства.

В.о. начальника управління житлово-комунального господарства Підгурський В.Л. повідомив про роботу робочої групи по контролю за санітарним станом у місті. Комісією в період з 05.02.2015 по 4.03.2015 було перевірено понад 112 осіб різної форми власності, а також понад 120 мешканців приватного сектору. Заключено 15 договорів по вивозу сміття, більше 5 договорів на стадії оформлення з комунальними підприємствами «Чисте місто» і «Шляховик» РМР. Виписано 19 попереджень.

Активно обговорювалося питання виконання делегованих повноважень щодо здійснення контролю за діяльністю суб'єктів підприємницької діяльності у сфері поводження з відходами; здійснення контролю за додержанням юридичними та фізичними особами вимог у сфері поводження з побутовими та виробничими відходами та розгляд справ про адміністративні правопорушення або передача їх матеріалів на розгляд інших державних органів у разі порушення законодавства про відходи.

Заслухали інформації керівників окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, які повідомили про актуальні питання роботи та шляхи їх вирішення.
 
 
 
За повідомленням загального відділу

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua