www.romny.osp-ua.info

Повідомлення про оприлюднення
25.03.2015
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2013 «Про затвердження порядку надання місць для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на умовах особистого строкового сервітут на території м. Ромни».

Представлений регуляторний акт передбачає приведення рішення міської ради від 26.06.2013 «Про затвердження порядку надання місць для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на умовах особистого строкового сервітут на території м. Ромни» у відповідність до чинної нормативно-правової бази та доповнення його розділами щодо розміщення тимчасових споруд для провадження виносної сезонної та роздрібної торгівлі на території міста Ромни.

Проект регуляторного акта «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2013 «Про затвердження порядку надання місць для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на умовах особистого строкового сервітут на території м. Ромни» та аналіз регуляторного впливу до нього буде оприлюднений на офіційному сайті міста Ромни (www. romny.osp-ua.info) в підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Економіка міста».

Розробник проекту – відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Роменської міської ради.

Зауваження та пропозиції в письмовому вигляді реєструються у загальному відділі виконавчого комітету Роменської міської ради протягом одного місяця з дня його оприлюднення за адресою: б-р Шевченка, 2, каб. 9, м. Ромни, 42000.

Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Роменської міської ради.
 
 
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua