www.romny.osp-ua.info

Засідання громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради
27.03.2015

26 березня 2015 року о 14.00 в залі засідань міської ради представники міських громадських організацій-члени Громадської ради розпочали засідання, привітавши Чемпіона Європи-2015 серед ветеранів Сергія Гаврася.

Заступник головного лікаря Роменської центральної районної лікарні довела до відома інформацію про хід виконання Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року по місту Ромни.

Заслухавши інформацію начальника управління економічного розвитку про хід виконання Програми приватизації комунального майна на 2014 – 2016 роки, повернулися до обговорення питання утримання приміщення по вул. Щучки, 4. Враховуючи, що бажаючих його придбати немає, оскільки на сьогодні майно коштує близько 7 млн. грн., слід об’єднувати інтереси громади та надавати у спільне користування або оренду. Також головою громадської організації «Федерація вільної боротьби Роменщини» було запропоновано створити на базі Роменської школи-інтернат навчальний заклад спортивного спрямування державного рівня.

Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Ромни на 2014 рік інформував заступник начальника економічного розвитку, який доповів про використані за 2014 рік бюджетні кошти.

Члени громадської ради підтримали звернення міського голови щодо участі у заходах «Зробимо наше місто чистим» та закликали усіх небайдужих стати активними його учасниками.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua