www.romny.osp-ua.info

Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»
01.04.2015
Навесні у нашому місті стартувала десята ювілейна природоохоронна Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках», яка спрямована на примноження та збереження лісових багатств України. В рамках акції проводяться творчі дитячі конкурси малюнків та творів на тему «Людина і ліс», екскурсії, роботи по благоустрою парків , скверів, лісів.

Тож і цього року 27 та 28 березня учнівська молодь навчальних закладів міста стала активним учасником акції «Посади дерево». Кожний учасник акції отримав можливість власноруч створити невеличку ділянку майбутнього парку, скверу чи дендрарію. В ході заходу на території міста було висаджено 120 беріз, 80 дубів, 45 форзицій та 38 самшитів. Старанно попрацювали учні СЗОШ № 1, які висадили в парку ім. Т.Г. Шевченка молоді берізки та створили самшитову алею на території школи. Учні ЗОШ № 4 та ЗОШ № 10 прикрасили шкільні дендрарії кущами форзиції. Завдяки юним екологам ЗОШ № 9 у мікрорайоні закладу з’явилися молоді берізки та дубки. Учні ЗОШ № 11 озеленили саджанцями вулицю Горького. На вулиці Полтавській завдяки зусиллям юннатів ЗОШ № 7 з’явилися нові зелені насадження. Вихованці еколого – натуралістичного відділу Роменського ЦПО та РТМ поповнили дендрарій закладу кущами самшиту та форзиції, а члени Дитячої дорадчої ради висадили на Алеї дитинства нові саджанці.

Підтримавши акцію, юні екологи міста подбали про красу та привабливість навколишнього середовища, продовжили традицію озеленення рідного краю.
 
 


За повідомлення відділу освіти

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua