www.romny.osp-ua.info

Шістдесят дев’ята сесії Роменської міської ради
27.03.2015
На засіданні шістдесят дев’ятої сесії міської ради шостого скликання, яке провів міський голова Сергій Салатун, було розглянуто ряд питань по виконанню раніше прийнятих міських програм, що стосуються оздоровлення та відпочинку дітей, розвитку фізичної культури і спорту, захисту прав дітей, розвитку і підтримки волонтерського руху, соціального захисту населення, профілактики та лікування стоматологічних захворювань, протидії захворювання на туберкульоз, підвищення енергоефективності в м.Ромни, передачі гуртожитків у власність територіальної громади міста. Крім того, були прийняті рішення, що стосуються вирішення земельних та майнових питань громадян та юридичних осіб. На сесії заслухано інформації керівників комунальних установ «Ромнитранссервіс» і «Міський парк культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка». Так, очільник першого - Анатолій Котляров констатував: однією з головних проблем є відсутність автобусів великої пасажиромісткості, що створює незручності у «години пік». Але запланований на початок літа конкурс серед перевізників має зняти це й ряд інших питань. Директор міського парку Віктор Панченко наголосив на ряді позитивних змін в установі. Зокрема, погашена заборгованість із заробітної плати, проведено вирубку сухих дерев і демонтаж аварійних атракціонів. У планах ремонт огорожі, відновлення дитячого майданчика і освітлення тощо. Депутат Зоя Солярик озвучила пропозицію облаштувати в парку майданчик для дитячих веломобілів. Як запевнив керівник, підприємець-власник «машинок» не проти, але сам не «потягне» всю суму, тож потрібно шукати джерела співфінасування. Профільна депутатська комісія рекомендувала розробити відповідні заходи до травня. Не зустріли розуміння в директора резонні зауваження міського голови про необхідність планування і початку підготовки парку ще восени, а не напередодні літнього сезону. Можливо були об’єктивні обставини, але «гупання дверима» на сесії навряд чи допоможе.

Депутат Іван Кавчак звернувся із запитом про підключення до міської мережі водовідведення будинку по вул. Соборній, 24. Нажаль непроста економічна ситуація робить малореальними і запропоноване в.о. начальника житлово-комунального господарства Володимиром Підгурським відновлення проекту по будівництву «КНС 3», що дасть змогу в перспективі забезпечити централізоване водовідведення не лише в центрі, а й на Зусуллі, і більш «скромну» фінансово ідею депутата В’ячеслава Губаря про приєднання будинку способом «труба в трубі» до вже діючої мережі. Втім, як наголосив очільник Ромен, міська влада про проблему знає і шукає шляхи для її вирішення.

В «різному» Юрій Наливайко підняв питання про вирішення долі «малосімейки» по вул. Горького, 248 і гуртожитку по вул. Маяковського, 86. Вони знаходяться на балансі підприємства «Сумбуд», що в обласному центрі, і їх ніхто не обслуговує.

- Ці будівлі дійсно проблемні. Немає документації, потрібен ремонт мереж, ліфтів, даху. Але сидіти й чогось чекати - не вихід, - наголосив Сергій Салатун. - Реальний шлях лише один: власникам помешкань за підтримки міської влади необхідно крок за кроком поновити документацію, створити ОСББ і дбати про своє житло. Аналогічно, всією громадою, об’єднавши зусилля, вирішуватимемо й інші проблеми. Зокрема, санітарної очистки Ромен. Тож закликаю всіх, в тому числі й депутатів міськради, долучитися до процесу наведення ладу на вулицях, в скверах, на кладовищах і т.п.

За матеріалами відділу організаційної та кадрової роботи та міськрайонної газети «Вісті Роменщини»

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua