www.romny.osp-ua.info

Звернення оргкомітету з питань проведення міських заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці до роботодавців, профспілок, ЗМІ, керівників і працівників підприємств, установ та організацій міста
06.04.2015
ШАНОВНІ РОМЕНЦІ!
Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 «Про День охорони праці» в Україні було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці з відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці. Основною метою цього заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві.

У 2015 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці відзначатиметься під девізом – «Разом підвищимо культуру профілактики в охороні праці».

Цьогорічна інформаційно-роз’яснювальна компанія ставить за ціль звернути увагу міжнародного співтовариства на новітні тенденції в сфері охорони праці, а також на масштаби виробничого травматизму, професійного захворювання та смертності в усьому світі.

Національна культура охорони праці – це визнання права людини на безпечні та здорові умови праці на всіх рівнях, коли державна влада, роботодавці та робітники беруть активну участь в організації безпечного та нешкідливого для здоров’я виробничого середовища, чітко визначаючи права та обов’язки, і коли найвищий пріоритет надається саме профілактичним заходам.

Окрім вшанування пам’яті жертв нещасних випадків і професійних захворювань, всесвітній профспілковий рух організовує по всьому світу різні заходи та компанії, на честь Міжнародного дня пам’яті робітників, які загинули або отримали травми на виробництві.

Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. Саме тому важливо пам’ятати, що розвиток культури охорони праці у суспільстві – запорука збереження здоров’я працівників. Проведення заходів до Дня охорони праці сприяє формуванню високого рівня культури профілактики у сфері охорони праці, залучаючи до цього усі сторони, що діють в даній сфері.

Організаційний комітет звертається до усіх працівників, роботодавців, майбутніх роботодавців та працівників, громадськості про необхідність пам’ятати, що людське життя - найвища соціальна цінність, тому закликаємо акцентувати свою увагу на здоров’ї працівників та зосередити свої зусилля на виконанні вимог Конституції України щодо забезпечення належних, безпечних і здорових умов праці та виконання вимог Закону України «Про охорону праці».

Організаційний комітет
                                                                  
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua