www.romny.osp-ua.info

«Youth-Fest» набув нового статусу.
22.04.2015
В м. Суми 19 квітня 2015 року  пройшов Відкритий обласний фестиваль-конкурс хіп-хоп культури «Youth-Fest», заснований управлінням культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації та організований обласним науково-методичним центром культури і мистецтв. Фестиваль активно підтриманий управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

В Українській академії банківської справи НБУ зібралися найталановитіші танцівники з різних куточків Сумщини. Особливість цьогорічного проведення – набуття нового статусу фестивалю. Він став Відкритим, що дає можливість значно розширити географію учасників. Цього разу до Сум завітали учасники з Полтави. Традиційно фестиваль приурочений до Всесвітнього дня танцю.

Проект охопив конкурсні змагання з брейк-дансу та показові виступи представників хіп-хоп культури. Понад сто учасників змогли показати свою творчу манеру та внутрішню харизму в десяти різних номінаціях. Серед них – молодіжні колективи, представники клубних закладів чи окремі творчі особистості. Танцівники також мали унікальну нагоду приєднатися до майстер-класів від провідних хіп-хоперів та брейк-дансерів України, а відтак перейняти безцінний творчий досвід.

Місто Ромни на фестивалі представив колектив «Exact» міського будинку культури. Учасниця Валерія Волошко зайняла почесне третє місце в номінації BREAKING 1vs. 1 – beginners.

Вітаємо переможницю та бажаємо їй подальших успіхів.
 За  повідомленням  відділу культури

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua