www.romny.osp-ua.info

Об’єднання зусиль на виявлення прихованих доходів та «тіньових коштів»
24.04.2015
Днями у виконавчому комітеті відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Провів засідання заступник міського голови Тетірко І.В. Згідно порядку денного розглядалися питання – дотримання роботодавцями державних мінімальних гарантій в оплаті праці, про виконання Програми зайнятості населення м. Ромни на період до 2017 року.

Зважаючи на надзвичайну актуальність питання виплати офіційної, прозорої зарплати, робоча група продовжує працювати у напрямку об’єднання зусиль владних структур, правоохоронних та контролюючих органів, всіх соціальних партнерів на виявлення прихованих доходів, упередження та руйнування схем ухилення суб’єктами господарювання від оподаткування, виявлення «тіньових коштів». Працюючи з роботодавцями члени робочої групи акцентують увагу на оформленні трудових відносин з найманими робітниками, на недопущенні виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством мінімальний рівень. Наголошують, що незареєстрований належним чином працівник в результаті втратить право на отримання пільг та допомог, гарантованих державою.

На засіданні заслухано звіти трьох роботодавців, затверджено календарний план роботи робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
 
Начальник відділу праці
управління праці та соціального захисту населення
виконкому Роменської міської ради

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua