www.romny.osp-ua.info

Міський голова відкрив меморіальні дошки Героям України Олексію Приходько та Роману Площику
12.05.2015
8 травня за участі очільника міста Сергія Салатуна, рідних загиблих, учасників АТО та небайдужих роменців в місті відбулися урочисті заходи по відкриттю меморіальних дошок полеглим за незалежність України, роменцям-військовослужбовцям Роменщини. Слід зазначити, що ініціатором встановлення меморіальних дошок на честь загиблих роменців-учасників АТО став міський голова.

Пам’ятний знак установили на фасаді загальноосвітньої школи І-ІІІст. №7, яку закінчив загиблий роменець Олексій Приходько та в загальноосвітній школі І-ІІІст. № 11, де навчався Роман Площик.

Висловлюючи щирі співчуття сім’ям  загиблих воїнів Сергій Салатун зазначив: «Сьогоднішня подія - підтвердження того, що подвиг Олексія та Романа не забутий. Важко знаходити слова, говорячи про зовсім молодих чоловіків, які без вагань віддали свої життя за наше з вами краще майбутнє. Кажуть, що людина живе рівно стільки, скільки живе про неї пам’ять. Я переконаний, що пам’ять про Героїв України має жити вічно».

Учасники заходу висловили слова подяки батькам загиблих, які виховали синів-патріотів, які віддали свої  життя заради країни.

Після освячення священнослужителем, роменці вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальних дошок.
 
 


За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики
 
 

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua