www.romny.osp-ua.info

З нагоди Дня матері та Дня сім’ї в міському будинку культури відбувся тематичний вечір «Міцна сім’я – міцна країна»
19.05.2015
Заснування цього свята покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми родин. Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

Вихованці дитячого театрального колективу «Світанок» та учасники молодіжного клубу «Провесінь» під керівництвом Оксани Занько та Анни Приходько виражали цього вечора слова вдячності найдорожчим людям за подароване життя, за щоденні молитви, за турботу, що немає меж. Все свято було сповнене добра, тепла та сімейного благополуччя.  В програмі проведення заходу взяли участь молоді вокалісти, учасники молодіжного клубу «Провесінь»: Дар’я Терещенко, Дмитро Хіляй, Євген Феделеш, Владислава Юрченко, Анна Приходько. 

Цього дня по особливому звучали рідні серцю українські мелодії. Радість і щем душі виконавців української народної та сучасної пісні доторкнулися до сердець вдячних слухачів. Поруч не залишилося жодного байдужого, адже цього дня співали  про родину, про батьківський поріг та рідний край. Присутні не просто слухали – вони співали разом з молодими виконавцями.
 
Учасниками дитячого театрального колективу «Світанок» була представлена театральна мініатюра «Місяць та зірки», а для наймолодших учасників свята - інсценізація казки «Колобок».

Тож свято вдалося на славу. І залишаючи будинок культури, кожен з учасників дійства був впевнений, що саме сім’я є опорою та основою могутньої та сильної держави.
За повідомленням відділу культури.
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua