www.romny.osp-ua.info

Ціни під контролем
26.05.2015
Останнім часом ціни на ринку та місцевих торгових точках добряче б’ють по кишенях пересічних роменців. Тож з метою недопущення ажіотажного попиту та спекуляційного підвищення цін на продукти харчування місцевою владою посилено контроль за дотриманням підприємцями норм законодавства щодо цінової політики.

Інформація про вимоги державного регулювання цін доводиться до відома суб’єктів господарювання шляхом публікацій у ЗМІ та розміщення на офіційному сайті міста, проведення нарад та в ході здійснення обстежень торгових точок з питань дотримання Порядку формування роздрібних цін. Створено оперативну робочу групу з питань контролю за ціновою ситуацією та дотримання законодавства у сфері безпеки і якості продуктів харчування на споживчому ринку міста

Окрім проведення засідань робочої групи, проводяться і обстеження магазинів міста з питання дотримання граничних рівнів торгівельних націнок на окремі продовольчі товари. У разі виявлення порушень, ціни приводяться у відповідність вимогам нормативних актів.

Станом на 1 травня 2015 року за даними оперативного моніторингу цін департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації місто Ромни по темпу росту цін знаходиться на 4 місці по ринках (серед 9 міст) і на 5 по стаціонарній торгівельній мережі (серед 25 міс і районів), а по рівню роздрібних цін на основні продовольчі товари – на 4 та 11 місці відповідно.

Робота зі стабілізації цінової ситуації на ринку продовольчих товарів продовжується.

За повідомленням управління економічного розвитку

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua