www.romny.osp-ua.info

Ромни: У добру путь, дорогі випускники!
02.06.2015

 

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Залишились в минулому виснажливі контрольні і суворі вчителі. Попереду у випускників доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.

30 травня відбулось хвилююче прощання зі школою – випускні вечори для учнів одинадцятих класів. Цього дня випускники отримали документ про здобуття загальної середньої освіти. Із одинадцятих класів міста випущено 192 учні. Із них 37 за сумлінне навчання відзначено медалями. Через примхи погоди вирішено було відмінити традиційну ходу випускників та провести усі заходи у навчальних закладах. Але це нікому не зіпсувало свята. Міський голова Сергій Салатун та начальник відділу освіти Ірина Івницька особисто відвідали кожну школу та нагородили кращих з кращих заслуженими медалями.

У кожному навчальному закладі відбулося особливе свято, таке не схоже на інші. На своєму випускному балу ще вчорашні школярі перетворилися у справжніх шикарних леді та елегантних джентльменів. Поспостерігати за хвилюючою миттю в житті юнаків та дівчат зібралися їх батьки, родичі, друзі, вчителі та інші гості. І у кожному залі просто яблуку ніде було впасти.

Та вже для новоспечених власників атестатів розпочався новий відлік часу, протягом якого вони своєю ерудицією та уміннями, знаннями та навичками зможуть освоїти вже інший, не шкільний, а дорослий світ.

Тож у добру путь, дорогі випускники!
 
 


За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua