www.romny.osp-ua.info

Приємного багато не буває
09.06.2015

Чергова оперативна нарада при міському голові розпочалася саме на приємній ноті. За ініціативи очільника міста Сергія Салатуна було запроваджено патріотичний конкурс на краще колективне фото у вишиванках. Для участі у ньому необхідно було розмістити своє фото у соціальній мережі FACEBOOK на сторінці «Роменська міська рада» Голосування тривало з 25 по 31 травня. Переможцями стали автори тих фото, які набрали найбільше вподобань.

Тож підвівши підсумки патріотичного конкурсу на звання «Краще колективне фото у вишиванці», який проводився до Дня вишиванки почесне третє місце посів колектив управління пенсійного фонду, набравши 72 вподобання, друге – Роменська центральна міська бібліотека для дорослих ім.. А.Б. Антоненка - Давидовича, завоювавши 182 «лайки». І з відривом всього у 6 голосів перемогу здобули працівники лінійної поліклініки станції Ромни. Міський голова Сергій Салатун нагородив колективи та побажав подальших звершень і перемог, а також висловив слова подяки всім роменцям, які прийняли активну участь у цьому патріотичному конкурсі.

Опісля нагородження перейшли до справ буденних. Керівники відділів та структурних підрозділів міської ради доповіли про стан справ у своїх галузях.

 
 


За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua