www.romny.osp-ua.info

Свято янголів у білих халатах
22.06.2015
День медичного працівники — професійне свято працівників галузі охорони здоров'я. В Україні воно відзначається щорічно у третю неділю червня. Цього року свято янголів у білих халатах припало на 21 червня.

Тож напередодні Дня медичного працівника у міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди цього чудового свята. Кращі з кращих лікарів, медсестер, фельдшерів були нагороджені грамотами міського голови та голови райдержадміністрації.

Очільник міста Сергій Салатун привітав усіх, хто причетний до медичної справи, зазначивши, що їхня професія є дуже важливою і відповідальною. І немає нічого важливішого, аніж повертати людям здоров’я та життя.

Сергій Андрійович висловив слова глибокої шани та подяки усім працівникам медичної сфери за добрі серця, працьовитість і високий професіоналізм, за вірність клятві Гіппократа.

Саме у цей день працівники медичної галузі особливо відчувають свою значущість і гордість за свою професію. Тож для працівників охорони здоров’я талановиті земляки влаштували святковий концерт.
За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua