www.romny.osp-ua.info

На перехресті життя і творчості
02.07.2015

Вже стало доброю традицією ювілейні дати місцевих письменників, поетів відзначати у бібліотеці.

29 червня у читальному залі центральної міської бібліотеки для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича зібралися шанувальники творчості місцевої поетеси, редактора літературно-історичного альманаху «Ромен», керівника літературного об’єднання «Обрії» Людмили Грицай на засідання літературної вітальні «Завжди в неспокої, у пошуках, в натхненні», щоб привітати її з 45-річним ювілеєм.

З вітальним словом виступила начальник відділу культури виконавчого комітету міської ради Тетяна Баляба. Творчої наснаги, нових поетичних збірок Людмилі Іванівні бажали її колега по перу Любов Матузок; поетеса, депутат міської ради Олеся Ластівка; журналіст Андрій Кубах; краєзнавець Григорій Діброва; головний редактор альманаху «Ромен» Віктор Клейніх; Заслужений учитель України, поетеса Тамара Марченко; художниця, член Національної спілки художників України Надія Полуян-Внукова; місцева співачка Любов Усова; громадська діячка, депутат районної ради Надія Карпенко, яка передала ювілярці вітальні телеграми від нашого земляка депутата Верховної Ради  України Миколи Івановича Лаврика та члена Національної спілки письменників України Людмили Ромен.

Людмила Грицай є давнім другом нашої бібліотеки. Вона постійний гість на презентаціях книг, творчих зустрічах, літературних вечорах. За ініціативи начальника відділу культури Тетяни Баляби з 2014 року очолює літературне об’єднання «Обрії». Як говорить пані Людмила: « Для мене це об’єднання - набагато більше, ніж просто об’єднання людей. Це – частинка моєї душі, частинка мого життя».

На святі були присутні найдорожчі для Людмили Іванівни люди - чоловік Володимир, сини Олександр та Артем, донька Наталія. Вони з особливою любов’ю і теплотою говорили про свою дружину і маму.

У творчому доробку Людмили Грицай дві поетичні збірки, вона неодноразово друкувалася у міськрайонних газетах «Вісті Роменщини», «Тандем-прес», в альманахах «Зерна», «Слобожанщина» та інших.

Справжньою окрасою свята стали пісні на слова Людмили Грицай покладені на музику місцевих композиторів Володимира Момота та Василя Манька, які звучали у виконанні учнів Роменської дитячої музичної школи, учнів СЗОШ №1 ім. П.Калнишевського, сімейного дуету Світлани та Володимира Момотів, солістки вокального ансамблю «Співочі голоси» відділення соціально-побутової адаптації територіального центру Світлани Щербини.

Ювілей – найліпша нагода не лише зібрати коло рідних, колег, друзів, близьких духом й почути теплі слова, а й можливість поділитися плодами своєї творчості, що залюбки робила поетеса.

Життя триває, і сорокап’ятирічний ювілей – то лише проміжна нагода озирнутися на минуле і пильніше поглянути вперед. Нам віриться, що там попереду, чекають нас нові зустрічі з новими книжками пані Людмили.
 
 


За повідомленням відділу культури.

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua