www.romny.osp-ua.info

Відбулася оперативна нарада при міському голові
07.07.2015
Чергову оперативну нараду, яка відбулася 7 липня, розпочали із нагородження. На ім’я міського голови надійшло звернення голови ЦВК з проханням вручити грамоту Бондаренку Володимиру Миколайовичу за сумлінне виконання обов’язків щодо організації підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, реалізації і захисту конституційних і виборчих прав громадян України, за сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень. Також подяками ЦВК було нагороджено Тарана Володимира Івановича та Карпенко Оксану Петрівну.

Після приємної нотки перейшли до наболілого – справ комунальних. Начальник Управління житлово-комунального господарства Олександр Шевченко доповів про роботу інспекторів з благоустрою та про стан виконання делегованих повноважень щодо контролю за належною експлуатацією та організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства.

У міського голови Сергія Салатуна та його заступників виникло багато запитань щодо роботи інспекторів. Зокрема, головні претензії були до кількості складених протоколів та до частоти проведення рейдів.

Разом з тим, міський голова відмітив позитивні зрушення у роботі комунального підприємства «Чисте місто». Сергій Андрійович зазначив, що підприємство, маючи лише одну справну машину, вивозить ТПВ якісніше, ніж за попереднього керівництва, у якого «на ходу» було 3 одиниці техніки.

Заступник міського голови Тетяна Головко поінформувала, що з 1 липня 2015 року набрав чинності новий Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який дає змогу мешканцям багатоквартирних будинків ефективно управляти спільним майном.
 


За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua