Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 17 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович

12345Далі >>>

Ромни разом з програмою «U-LEAD з Європою»
18.07.2018

Наше місто є учасником ІІ фази програми «U-LEAD з Європою» (далі – Програма), яка є однією з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України з підтримки децентралізації.

Докладніше...
До Всесвітнього дня народонаселення
18.07.2018

Щорічно, 11 липня, відзначають Всесвітній день народонаселення. Ця дата була встановлена ООН у 1989 році в пам'ять Дня п’яти мільярдів, який відзначався в 1987 році (чисельність населення світу перетнула позначку 5 мільярдів мешканців). Вже через 12 років було офіційно зареєстровано народження шестимільярдного жителя планети. За даними ООН, зараз населення Землі перевищує 7 млрд. 

Докладніше...
Засідання у форматі «круглого столу» на тему: «Роль Регіональних центрів військово-патріотичного виховання у формуванні в учнівської та студентської молоді патріотизму, національної свідомості, національної гідності»
18.07.2018

Нові умови розвитку української державності, стрімко зростаюча роль громадянського суспільства, інтеграція України у європейське та світове співтовариство, нестабільність ситуації на сході України вимагають від закладів освіти побудови освітнього процесу на принципах патріотизму, формування усвідомленої потреби в дотриманні Конституції та законів України, нетерпимості до їх порушень. Військово-патріотичне виховання є важливою складовою для реалізації принципів освітньої діяльності в основі якої лежить національна ідея, як консолідуючий чинник української нації.

Докладніше...
18.07.2018

17.07.2018 у приміщенні Виконавчого комітету Роменської міської ради відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою проведення оцінки вартості об’єктів комунальної власності нежитлової  будівлі площею 252,2 кв.м за адресою: м. Ромни, вул. Аптекарська, 3 для подальшої переоінки майна. 

Докладніше...
ОГОЛОШЕННЯ
18.07.2018

Повідомляємо, що 25 липня 2018 року о 10.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання сорок п’ятої сесії Роменської міської ради сьомого скликання.

Докладніше...
Про впровадження Державної реабілітаційної установи «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю»
16.07.2018

Громадяни з обмеженими фізичними можливостями мають нагоду отримати психологічну, соціальну, професійну, фізичну підтримку в Державній реабілітаційній установі «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» безкоштовно за рахунок коштів державного бюджету.

Докладніше...
26 Економічний Форум у Криниці-Здруй!
16.07.2018

4-6 вересня 2018 року в м. Криниця Республіки Польща відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй. Організатор Фонд «Інститут Східноєвропейських досліджень» м. Варшава. Місце проведення: м. Криниця-Здруй, Малопольське воєводство, Республіка Польща.

Докладніше...
Славна Роменщина відзначає Всеукраїнське свято "Калнишева Рада"
16.07.2018

13 липня міський голова Сергій Салатун, секретар міської ради Валерій Мицик, заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко,заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош, керівник апарату Сумської обласної держадміністрації Дмитро Живицький, депутат Сумської обласної ради Лідія Колісник вшанували пам'ять відомого воєнначальника, благодійника і мецената, останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського та пройшли урочистим маршем козацької сотні та громадськості від Троїцької церкви до пам'ятника кошовому, де відбувся урочистий мітинг. 

Докладніше...
ОГОЛОШЕННЯ
13.07.2018

З 16.07.2018 по 18.07.2018 року у зв’язку з виконанням робіт по поточному ремонту пішохідного переходу по вулиці Залізнична в м. Ромни буде перекрито рух вдень з 9:00 до 18:00  год.

Докладніше...
У залі засідань міської ради відбувся II молитовний сніданок
11.07.2018

Захід об’єднав навколо духовних цінностей та спільної молитви за нашу державу понад 50 осіб: керівництво міста, духовенство, представників громадських організацій та керівників управлінь та організацій. "Молитовні сніданки слугують місцем духовного єднання і порозуміння", - зазначив Сергій Салатун. 

Докладніше...
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa