bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 23 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович

29.01.2015

Запрошуємо до участі у  Міжнародних агропромислових виставках!


У період з 11 по 13 лютого 2015 року ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» проводить у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2Б) наступні міжнародні агропромислові виставки: «Зернові технології 2015», «Agro Animal Show 2015» та «Фрукт. Овочі. Логістика 2015».
Виставки спрямовані на презентацію та сприяння впровадженню інноваційних аграрних технологій в агропромисловий сектор України, демонструючи технологічні рішення для вирішення нагальних проблем галузі.

Кількість учасників становить близько 300 компаній і продовжує збільшуватися. Національні експозиції Великої Британії, Данії, Нідерландів, Німеччини та Франції представлять передові технології своїх країн для аграрного сектору.


Загальна площа виставок у трьох павільйонах складає 28000 м2.


Виставки підтримують: Міністерство аграрної політики та продовольства України, профільні асоціації та наукові установи України та інших країн.


У рамках виставок буде проведено більше 30-ти міжнародних заходів – конференцій, семінарів, круглих столів тощо, на яких будуть розглянуті питання впровадження новітніх технологій виробництва, управління бізнесом та підвищення ефективності господарювання.


Очікується, що виставки відвідають близько 20000 відвідувачів – фахівців агропромислової галузі.


Детальніше про заходи на виставках можна дізнатися на сайтах:
www.grainexpo.com.ua , www.animal-show.kiev.ua та www.freshexpo.kiev.ua .

За повідомленням управління економічного розвитку Роменської міської ради

 

08.08.2014

Міський конкурс «Кращий підприємець 2014 року»
 
В рамках реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Ромни, на 2013-2014 роки, затвердженої рішенням міської ради від 25.12.2012, відповідно до розпорядження міського голови від 05.08.2014 № 75-ОД та з нагоди Дня підприємця, управління економічного розвитку Роменської міської ради оголошує про проведення міського конкурсу «Кращий підприємець 2014 року». Конкурс проводитьсяз метою відзначення досягнень у підприємницькій діяльності і пропаганди кращого досвіду.
 
У конкурсі можуть брати участь юридичні і фізичні особи.
        
Конкурс проводиться за такими номінаціями:
1)    Кращий підприємець - фізична особа у сфері виробництва
2)    Кращий підприємець - фізична особа у сфері торгівлі
3)    Кращий підприємець - фізична особа у сфері обслуговування
4)    Краще мале підприємство у виробничій сфері
5)    Краще мале підприємство у сфері торгівлі
6)    Краще мале підприємство у сфері обслуговування
7)   Краща жінка - підприємець
 
Переможці конкурсу визначатимуться організаційним комітетом за наступними  критеріями:
1)   обсяги реалізації продукції, товарів, послуг;
2)   наявна чисельність найманих працівників;
3)   середня заробітна плата найманих працівників;
4)   сума сплачених податків та зборів;
5)   благодійна та громадська діяльність.
       
Заявки на участь у конкурсі приймаються  до 17 серпня 2014 року управлінням економічного розвитку Роменської міської ради за адресою: м. Ромни, б-р. Шевченка, 2, (каб. № 13) .
        
Запрошуємо суб’єктів підприємництва взяти участь в міському конкурсі на звання «Кращий підприємець 2014 року».
        
Телефони для довідок: 2 15 83, 2 35 58.
        
Управління економічного розвитку Роменської міської ради
 
 
Навчання та стажування в Німеччині
 
19-20 травня 2014 року в м. Києві (за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5) та 13-16 травня 2014 року в м. Харкові (місце проведення уточняється)Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ проводить конкурсний відбір на 2014 рік представників великого, середнього та малого підприємництва, державних, комунальних установ та організацій для стажування в Німеччині.
 
Проживання, харчування, проїзд по Німеччині, стипендія за рахунок приймаючої сторони, проїзд від України до Німеччини та від Німеччини до України – за рахунок підприємства, яке рекомендує претендента на стажування, або за кошти претендента.
 
Відбір на стажування проводиться по трьох мовах:англійська, німецька, російська – для топ-менеджерів (у виняткових випадках). Термін перебування в Німеччиніодин місяць.
 
Вимоги до кандидатів: вища освіти (не нижче рівня бакалавра), досвід роботи у сфері економіки та підприємництва щонайменше рік, вік від 25 до 40 років (як виняток до 45 років – для топ-менеджерів).
 
Для участі у стажуванні кандидат має пройти співбесіду в Сумській регіональній робочій групі Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) та отримати її рекомендацію.
 
Для проходження співбесіди кандидати мають заздалегідь подати наступні документи: 2 заяви, 2 копії диплома про вищу освіту, 4 кольорових фото розміром 3,5х4,5 см, 2 копії паспорта (усі заповнені сторінки), 2 копії трудової книжки (усі заповнені сторінки), за можливістю – матеріали (буклети, флайери, фотокартки, візитні картки, зразки продукції тощо) свого підприємства.
 
Заповнити та подати у 2 екземплярах спеціальні форми, що розміщені на сайті (http:www.inwent.org.ua/) за мовним форматом, який вибрав спеціаліст: анкета кандидата (форма1), інформація про підприємство (форма 2), рекомендація керівника (форму 3),    при стажування зі знанням мови (англійської чи німецької) вищезазначені форми подаються мовою стажування. 

Результати співбесіди МЦПК повідомляє кандидатам через три тижні.
 
Адреса Сумської регіональної робочої групи МЦПК, яка розміщується в управлінні розвитку споживчого ринку та підприємництва Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації: площа Незалежності, 2, м. Суми, 40030 (7 поверх, вхід у під’їзд міськвиконкому, кімната 140). Телефони для довідок
(0542) 62 08 41, 62 08 47.
 
Зацікавлених осіб просимо звертатися в управління економічного розвитку міської ради за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, 2, тел. 2-15-83 (кабінет 13), відділ розвитку підприємництва та споживчого ринку.
 
Управління економічного розвитку Роменської міської ради.
 Запрошуємо підприємства та організації міста до участі у «круглому столі»


19 листопада 2012 року в місті Суми у виставковому центрі «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати (вул. Іллінська 7А) буде проведено «круглий стіл» на тему «Україна – Азербайджан: стратегічне партнерство на рівні регіонів». Початок заходу об 11-30.

Участь у заході від Азербайджану візьмуть Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі, представники Українсько-Азербайджанської бізнес-ради та ділових кіл Азербайджану і Сумської області.

У разі зацікавленості просимо в термін до 12.00 16.11.2012 року звернутися в управління економічного розвитку Роменської міської ради (бул. Шевченка, 2, каб. №26, тел. 2-26-68).

Управління економічного розвитку міської ради

Міський конкурс «Кращий підприємець 2012 року»
 

Розпорядженням міського голови від 07.08.2012 № 124 затверджені організаційні заходи щодо проведення міського конкурсу «Кращий підприємець 2012 року» в рамках відзначення Дня підприємця.

         Конкурс проводиться з метою стимулювання підприємницької активності, формування позитивного іміджу підприємця, підвищення ролі суб’єктів господарювання в розвитку економіки міста.

До участі у конкурсі запрошуються приватні підприємці та підприємства малого бізнесу.

 Конкурс проводиться за номінаціями:

1)   Кращий підприємець - фізична особа у сфері виробництва.

2)   Кращий підприємець - фізична особа у сфері торгівлі.

3)   Кращий підприємець - фізична особа у сфері обслуговування.

4)   Краще мале підприємство у виробничій сфері.
5)   Краще мале підприємство у сфері торгівлі.

6)   Краще мале підприємство у сфері обслуговування.

7)   Кращий молодий підприємець (віком до 30років).

8)   Кращий підприємець – жінка.

Переможці конкурсу будуть визначатися за критеріями:

1)    темпи росту обсягів реалізації продукції, товарів, послуг;

2)   зростання чисельності працівників;

3)   заробітна плата працівників повинна бути вища за середню по місту;

4)   благодійна діяльність та активна громадська позиція.

        Заявки на участь у конкурсі приймаються до 20 серпня 2012 року.

        Запрошуємо суб’єктів підприємництва взяти участь в конкурсі на звання «Кращий підприємець 2012 року».

         Телефони для довідок: 2-15-83, 2-35-58.

 

Управління економічного розвитку Роменської міської ради

 
 

 

*********

Програма Перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва ("Українська ініціатива")

********

Запрошуємо прийняти участь у щорічній виставковій акції «Барвиста Україна» та Всеукраїнському конкурсі-виставці «Кращий вітчизняний товар 2012 року», що відбудеться 14-17 серпня 2012 року в місті Києві.

За додатковою інформацією звертатися до управління економічного розділу за телефонами:
2 26 68, 2 15 83.

Управління економічного розвитку

*********

З 14 по 17 червня 2012 року згідно у місті Свобода Золотухинського району Курської області відбудеться ХІІ Міжрегіональний універсальний оптово-роздрібний ярмарок «Курський Коренський ярмарок – 2012».

У разі зацікавленості звертатися до управління економічного розділу за телефонами: 2 26 68, 2 15 83.

Управління економічного розвитку

 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa