Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 9 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович

19.07.2017

 

Конкурс «100 кращих товарів Сумщини»
Відповідно до Указу Президента України від 23.02.2001 №113 «Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції», постанови Кабінету міністрів України від 16.11.2001 №1502 «Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості», розпорядження голови Сумської облдержадміністрації від 06.04.2009 №175 «Про заходи щодо проведення регіонального конкурсу якості «100 кращих товарів Сумщини» (зі змінами) кожного року в області проводиться регіональний конкурс якості продукції «100 кращих товарів Сумщини».
Метою конкурсу є визначення кращої продукції підприємств Сумської області, сприяння виробництву високоякісної і конкурентоспроможної продукції, насичення цією продукцією ринків області та України. Організацію і методичне забезпечення конкурсу здійснює Державне підприємство «Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».
Заявки на участь у цьогорічному конкурсі приймаються ДП «Сумистандартметрологія» до 25 липня 2017 року.
Повний пакет документів учасника конкурсу можна отримати в ДП «Сумистандартметрологія» за адресою: м. Суми, вул. Харківська,101 (каб. 707) або на сайті www.gosms.com.ua.
Інформаційну допомогу щодо участі у конкурсі можна отримати за телефонами ДП «Сумистандартметрологія»: (0542) 33-44-62, 33-35-97, 067-540-7551 або в управлінні економічного розвитку Роменської міської ради за тел.. 5-32-62 та 5-32-45.
Запрошуємо виробників нашого міста до участі у конкурсі.
 

                                        Управління економічного розвитку

30.03.2017

Запрошуємо до  участі у Програмі стажування  в Німеччині

12-13 квітня 2017 року в Сумській області відбудуться Дні  проекту Програми «FitforpartnershipwithGermany» (Готові до співпраці з Німеччиною), яка проводиться навчання керівників підприємств та організацій з метою налагодження контактів, взаємовигідного співробітництва з  підприємствами Німеччини та фінансується з  бюджету Федерального Міністерства економіки та енергетики.

12 квітня 2017 року  об 11 год. у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. суми, пл.. незалежності,2, 3-й поверх, зал апаратних нарад) відбудеться презентація Програми «FitforpartnershipwithGermany», а 13 квітня  проводитиметься конкурсний відбір претендентів на стажування у Німеччині.

Запрошуємо керівників підприємств та приватних підприємців нашого міста до участі у презентації Програми та у конкурсі на стажування у Німеччині.

Дана програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн та ін.

У 2017 році українським підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямками:

-     Економічна кооперація без галузевої специфіки (мова - англійська)

-     Економічна кооперація з галузевою специфікою *:

1.   Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості (мова - англійська).

2.   Економічна кооперація у секторі охорони здоров'я (мова - англійська).

3.   Економічна кооперація в аграрному секторі (мова - російська). Тривалість стажування: один місяць.

Умови фінансування: Уряд Федеративної Республіки Німеччина, Федеральне міністерство економіки і енергетики (проживання, харчування, проїзд по Німеччині, стипендія за рахунок приймаючої сторони; проїзд від України до Німечинни та від Німеччини до України - за рахунок підприємства, яке рекомендує претендента на стажування, або за кошти претендента)..

Вимоги до кандидатів на стажування у Німеччині:

• наявність вищої освіти;

•  досвід роботи у сфері економіки та підприємництва щонайменше 2 роки;

•  знання англійської мови (економічна, виробнича, спеціальна термінологія; можливість ведення переговорів в Німеччині);

• вік не старший за 45 років.

Які документи необхідні для співбесіди:

1.     оригінал анкети, заповнений мовою стажування;

2.     рекомендація керівника підприємства;

3.     проектне завдання;

4.     за можливістю - список німецьких фірм, з якими стажер хотів би встановити контакти під час стажування;

5.     за можливістю - матеріали (буклети, флайери, фотокартки, візитні картки, зразки продукції тощо) для презентації свого підприємства перед німецькими компаніями.

Співбесіда проводиться мовою стажування.

Процедура проведення співбесіди з претендентами на стажування

1.   Співбесіда триває в середньому 20 хвилин.

2.   У процесі співбесіди з'ясовуються:

•        Рівень знання іноземної мови (у кожному окремому випадку).

•        Мета і конкретні завдання стажування, очікувані результати, спрямовані на конкретної коопераційної ідеї щодо співпраці з німецьким бізнесом, підвищення ефективності підприємства, організації, де працює спеціаліст.

•        Підприємства, організації, на яких претендент має намір встановити контакти.

3.    Для прийняття рішення щодо відбору на стажування або відмови від стажування першочергове значення мають знання іноземної мови, рівень професійної підготовки, можливість двостороннього економічного співробітництва. Додаткові бали претендент отримує за знання інших іноземних мов, комунікабельність, вміння проявлять гнучкість у прийнятті рішень тощо.

4.Під час співбесіди претендент попереджається про те, що якщо до від'їзду у країну стажування претендент змінить місце роботи та свої наміри щодо місця стажування, то він повинен заздалегідь повідомити про це Департамент, який надасть відповідну інформацію організаторам стажування.

Результати співбесіди повідомляються кандидатам через два тижня.

Організаційне забезпечення реалізації Програми в нашій області, прийом документів на участь у конкурсному відборі на стажування здійснюється Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації (тел. (0542) 62-08-47).

Більш детальну інформацію щодо участі у Програмі можна  отримати у відділі розвитку підприємництва та споживчого ринку управління економічного розвитку міської ради (каб. №13) або за тел.. 5-32-62.


Управління економічного розвитку міської рад

29.01.2015

Запрошуємо до участі у  Міжнародних агропромислових виставках!


У період з 11 по 13 лютого 2015 року ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» проводить у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2Б) наступні міжнародні агропромислові виставки: «Зернові технології 2015», «Agro Animal Show 2015» та «Фрукт. Овочі. Логістика 2015».
Виставки спрямовані на презентацію та сприяння впровадженню інноваційних аграрних технологій в агропромисловий сектор України, демонструючи технологічні рішення для вирішення нагальних проблем галузі.

Кількість учасників становить близько 300 компаній і продовжує збільшуватися. Національні експозиції Великої Британії, Данії, Нідерландів, Німеччини та Франції представлять передові технології своїх країн для аграрного сектору.


Загальна площа виставок у трьох павільйонах складає 28000 м2.


Виставки підтримують: Міністерство аграрної політики та продовольства України, профільні асоціації та наукові установи України та інших країн.


У рамках виставок буде проведено більше 30-ти міжнародних заходів – конференцій, семінарів, круглих столів тощо, на яких будуть розглянуті питання впровадження новітніх технологій виробництва, управління бізнесом та підвищення ефективності господарювання.


Очікується, що виставки відвідають близько 20000 відвідувачів – фахівців агропромислової галузі.


Детальніше про заходи на виставках можна дізнатися на сайтах:
www.grainexpo.com.ua , www.animal-show.kiev.ua та www.freshexpo.kiev.ua .

За повідомленням управління економічного розвитку Роменської міської ради

 

 

08.08.2014

Міський конкурс «Кращий підприємець 2014 року»
 
В рамках реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Ромни, на 2013-2014 роки, затвердженої рішенням міської ради від 25.12.2012, відповідно до розпорядження міського голови від 05.08.2014 № 75-ОД та з нагоди Дня підприємця, управління економічного розвитку Роменської міської ради оголошує про проведення міського конкурсу «Кращий підприємець 2014 року». Конкурс проводитьсяз метою відзначення досягнень у підприємницькій діяльності і пропаганди кращого досвіду.
 
У конкурсі можуть брати участь юридичні і фізичні особи.
        
Конкурс проводиться за такими номінаціями:
1)    Кращий підприємець - фізична особа у сфері виробництва
2)    Кращий підприємець - фізична особа у сфері торгівлі
3)    Кращий підприємець - фізична особа у сфері обслуговування
4)    Краще мале підприємство у виробничій сфері
5)    Краще мале підприємство у сфері торгівлі
6)    Краще мале підприємство у сфері обслуговування
7)   Краща жінка - підприємець
 
Переможці конкурсу визначатимуться організаційним комітетом за наступними  критеріями:
1)   обсяги реалізації продукції, товарів, послуг;
2)   наявна чисельність найманих працівників;
3)   середня заробітна плата найманих працівників;
4)   сума сплачених податків та зборів;
5)   благодійна та громадська діяльність.
       
Заявки на участь у конкурсі приймаються  до 17 серпня 2014 року управлінням економічного розвитку Роменської міської ради за адресою: м. Ромни, б-р. Шевченка, 2, (каб. № 13) .
        
Запрошуємо суб’єктів підприємництва взяти участь в міському конкурсі на звання «Кращий підприємець 2014 року».
        
Телефони для довідок: 2 15 83, 2 35 58.
        
Управління економічного розвитку Роменської міської ради
 
 
Навчання та стажування в Німеччині
 
19-20 травня 2014 року в м. Києві (за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5) та 13-16 травня 2014 року в м. Харкові (місце проведення уточняється)Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ проводить конкурсний відбір на 2014 рік представників великого, середнього та малого підприємництва, державних, комунальних установ та організацій для стажування в Німеччині.
 
Проживання, харчування, проїзд по Німеччині, стипендія за рахунок приймаючої сторони, проїзд від України до Німеччини та від Німеччини до України – за рахунок підприємства, яке рекомендує претендента на стажування, або за кошти претендента.
 
Відбір на стажування проводиться по трьох мовах:англійська, німецька, російська – для топ-менеджерів (у виняткових випадках). Термін перебування в Німеччиніодин місяць.
 
Вимоги до кандидатів: вища освіти (не нижче рівня бакалавра), досвід роботи у сфері економіки та підприємництва щонайменше рік, вік від 25 до 40 років (як виняток до 45 років – для топ-менеджерів).
 
Для участі у стажуванні кандидат має пройти співбесіду в Сумській регіональній робочій групі Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) та отримати її рекомендацію.
 
Для проходження співбесіди кандидати мають заздалегідь подати наступні документи: 2 заяви, 2 копії диплома про вищу освіту, 4 кольорових фото розміром 3,5х4,5 см, 2 копії паспорта (усі заповнені сторінки), 2 копії трудової книжки (усі заповнені сторінки), за можливістю – матеріали (буклети, флайери, фотокартки, візитні картки, зразки продукції тощо) свого підприємства.
 
Заповнити та подати у 2 екземплярах спеціальні форми, що розміщені на сайті (http:www.inwent.org.ua/) за мовним форматом, який вибрав спеціаліст: анкета кандидата (форма1), інформація про підприємство (форма 2), рекомендація керівника (форму 3),    при стажування зі знанням мови (англійської чи німецької) вищезазначені форми подаються мовою стажування. 

Результати співбесіди МЦПК повідомляє кандидатам через три тижні.
 
Адреса Сумської регіональної робочої групи МЦПК, яка розміщується в управлінні розвитку споживчого ринку та підприємництва Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації: площа Незалежності, 2, м. Суми, 40030 (7 поверх, вхід у під’їзд міськвиконкому, кімната 140). Телефони для довідок
(0542) 62 08 41, 62 08 47.
 
Зацікавлених осіб просимо звертатися в управління економічного розвитку міської ради за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, 2, тел. 2-15-83 (кабінет 13), відділ розвитку підприємництва та споживчого ринку.
 
Управління економічного розвитку Роменської міської ради.
 Запрошуємо підприємства та організації міста до участі у «круглому столі»


19 листопада 2012 року в місті Суми у виставковому центрі «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати (вул. Іллінська 7А) буде проведено «круглий стіл» на тему «Україна – Азербайджан: стратегічне партнерство на рівні регіонів». Початок заходу об 11-30.

Участь у заході від Азербайджану візьмуть Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Мадатлі, представники Українсько-Азербайджанської бізнес-ради та ділових кіл Азербайджану і Сумської області.

У разі зацікавленості просимо в термін до 12.00 16.11.2012 року звернутися в управління економічного розвитку Роменської міської ради (бул. Шевченка, 2, каб. №26, тел. 2-26-68).

Управління економічного розвитку міської ради

Міський конкурс «Кращий підприємець 2012 року»
 

Розпорядженням міського голови від 07.08.2012 № 124 затверджені організаційні заходи щодо проведення міського конкурсу «Кращий підприємець 2012 року» в рамках відзначення Дня підприємця.

         Конкурс проводиться з метою стимулювання підприємницької активності, формування позитивного іміджу підприємця, підвищення ролі суб’єктів господарювання в розвитку економіки міста.

До участі у конкурсі запрошуються приватні підприємці та підприємства малого бізнесу.

 Конкурс проводиться за номінаціями:

1)   Кращий підприємець - фізична особа у сфері виробництва.

2)   Кращий підприємець - фізична особа у сфері торгівлі.

3)   Кращий підприємець - фізична особа у сфері обслуговування.

4)   Краще мале підприємство у виробничій сфері.
5)   Краще мале підприємство у сфері торгівлі.

6)   Краще мале підприємство у сфері обслуговування.

7)   Кращий молодий підприємець (віком до 30років).

8)   Кращий підприємець – жінка.

Переможці конкурсу будуть визначатися за критеріями:

1)    темпи росту обсягів реалізації продукції, товарів, послуг;

2)   зростання чисельності працівників;

3)   заробітна плата працівників повинна бути вища за середню по місту;

4)   благодійна діяльність та активна громадська позиція.

        Заявки на участь у конкурсі приймаються до 20 серпня 2012 року.

        Запрошуємо суб’єктів підприємництва взяти участь в конкурсі на звання «Кращий підприємець 2012 року».

         Телефони для довідок: 2-15-83, 2-35-58.

 

Управління економічного розвитку Роменської міської ради

 
 

 

*********

Програма Перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва ("Українська ініціатива")

********

Запрошуємо прийняти участь у щорічній виставковій акції «Барвиста Україна» та Всеукраїнському конкурсі-виставці «Кращий вітчизняний товар 2012 року», що відбудеться 14-17 серпня 2012 року в місті Києві.

За додатковою інформацією звертатися до управління економічного розділу за телефонами:
2 26 68, 2 15 83.

Управління економічного розвитку

*********

З 14 по 17 червня 2012 року згідно у місті Свобода Золотухинського району Курської області відбудеться ХІІ Міжрегіональний універсальний оптово-роздрібний ярмарок «Курський Коренський ярмарок – 2012».

У разі зацікавленості звертатися до управління економічного розділу за телефонами: 2 26 68, 2 15 83.

Управління економічного розвитку

 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa