Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 16 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович

Про зміни до законодавства щодо спрощеної процедури припинення юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за їх рішенням (скачати)

Розпорядження міського голови від 15.08.2011 р. №151 "
Про утворення ради підприємців при міському голові

Перелік діючих регуляторних нормативно-правових акти з питань ціноутворення, що діють у Сумській області

Постанова КМУ "Про затвердження Порядку реєстрації організацій, діяльність яких спрямована на задоволення потреб суб'єктів малого та середнього підприємництва" від 21 травня 2009 р. N510 
_____________________________________________________________________
Шановні підприємці та керівники малих підприємств! Розпорядженням міського голови від 14.09.09 № 176 «Про утворення місцевої галузевої ради підприємців з питань торгівлі та побутового обслуговування» затверджено склад відповідної галузевої ради та Положення про галузеву раду підприємців

Шановні підприємці!

Повідомляємо, що 21 травня 2009 року за ініціативою підприємців України прийнято Постанову КМУ №518 «Про утворення місцевих та регіональних галузевих рад підприємців».
На виконання цієї постанови прийнято відповідне розпорядження голови облдержадміністрації.
Ради підприємців формуються міськвиконкомом за місцем Вашого проживання на підставі звернень підприємців.
Мета створення цих рад – спільне вирішення проблемних питань у сфері підприємництва, захист прав та інтересів підприємців, участь у процесі прийняття розпорядчих документів місцевих та центральних органів влади.
Запрошуємо прийняти активну участь у процесі формування рад, ознайомитись з постановою КМУ №518 та звернутися прямо зараз до міськвиконкому.
Відповідні ради створюються на рівні області. На рівні Держави працює Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України.


Відділ стратегії розвитку, інвестицій
та підприємництва управління економіки
Тел. 8 (05448) 2-26-68

Постанова Кабінету Міністрів від 21 травня 2009 р. N 502 "Про тимчасові обмеження щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на період до 31 грудня 2010 року" (скачати)
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa