Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 25 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович


2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012

 

 

 

 

 

28.03.2019

Від нас залежить майбутнє наших дітей

У перший день березневих канікул, 25.03.2019, усі вчителі міста Ромни об’єдналися для обговоренням спільної теми «STEM освіта – освіта нового покоління».

Реалізувати ідею створення інтегрованих засідань міських методичних об’єднань педагогів було нелегкою справою. Але ми спробували і поєднали фізику та історію, математику та трудове навчання, інформатику та образотворче мистецтво, хімію, основи здоров’я та фізичну культуру, біологію та українську мову, музичне мистецтво та іноземні мови.


Педагоги знайомилися з освітнім простором шкіл міста, вчилися проводити тренінгові вправи на знайомство, проводили майстер-класи з використання сучасних інтерактивних сервісів Plikers, LearnigApps, Quzizz, Сlass Time за допомогою BYOD. Малювали, вирізали, створювали ментальні карти, презентували вправи та ігри, спрямовані на формування ключових компетентностей у дітей, знайомилися з методикою використання конструктора LEGO на уроках в початковій школі, обговорювали питання впровадження проектної діяльності, використання фрагментів музичних творів на уроках іноземних мов, вчилися використовували кейс-технології та перевернуте навчання та багато іншого.


Відомий педагог Елвін Тоффлер говорив: «У майбутньому неосвіченим буде вважатися не той, хто не вміє читати, а той, хто не вміє навчатися». Наші вчителі вміють навчатися та навчати! І саме таких вчителів потребує Нова українська школа. Крокуймо в ногу з часом, будьмо професійно компетентними, бо саме від нас залежить майбутнє наших дітей.Завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, Галина Мальцева

19.03.2019

Чемпіонат України з легкоатлетичних двоборства

14 – 17 березня  2019 року в м. Київ   з метою пропаганди легкої атлетики, підвищення якості та ефективності роботи учнів та тренерів-викладачів пройшов Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства  у приміщенні серед юнаків 2004 – 2005  років народження.

В змаганні взяли участь 92 команди  ДЮСШ  і 14 команд  СДЮШОР з усіх регіонів України (близько 1000 учасників).  Вдало виступила команда Роменської ДЮСШ ім.  В. Гречаного.


Бронзовим призером чемпіонату України в двоборстві  60 м з/б + 60 м став Капустін Богдан (ЗОШ № 7) ( тренери  Микола та Валентина  Савицькі );

Рибалка Інна ( ЗОШ № 5) – 60 м з/б + 400 м – 6 місце (тренери  Микола та Валентина  Савицькі);

Симоненко Едуард (ЗОШ № 4)  - 60 м з/б +60 м – 8 місце  (тренер Олександр Лісненко);


Костецький Нікіта   (СЗОШ №1) -  60 м +200м – 11 місце (тренер Олександр Лісненко);


Москаленко Михайло (ЗОШ № 4) - 60 м з/б +60 м- 16 місце (тренери  Микола та Валентина  Савицькі).

Роменська ДЮСШ ім. В Гречаного в командному заліку посіла 18  місце  серед 92 команд ДЮСШ України.

Призери змагань були нагороджені медалями та грамотами Федерації легкої атлетики  України.


За повідомленням відділу освіти

25.01.2019

ВОЛЕЙБОЛ (дівчата)

21 – 23 січня 2019 року  в спортивному залі Роменського коледжу СНАУ пройшли змагання на першість міста з волейболу в залік 27-их міських  спортивних ігор серед школярів. В змаганнях взяли участь 7 збірних команд дівчат  загальноосвітніх шкіл міста І групи (близько  63 учнів).

Вдало виступили команди ЗОШ № 2,5, 7,10 які і розіграли між собою призові місця змагань.


В грі за перше місце боролися команди СЗОШ № 2 та ЗОШ №5. Гра була дуже яскравою, видовищною,  драматичною, але фортуна була на боці дівчат ЗОШ №5. Третє місце посіла команда ЗОШ №10.


Далі місця розподілились таким чином:

      4 місце – ЗОШ № 7
      5 місце – ЗОШ № 4
      6 місце – СЗОШ № 1
      7 місце – ЗОШ № 11

Команда переможець та призери змагань  були нагороджені грамотами відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради.


За повідомленням відділу освіти

22.01.2019

ВІДКРИТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ДЗЮДО «КУБОК КОНТИНІУМУ»

З метою популяризації дзюдо, підвищення рівня  спортивної майстерності юних борців м. Луцьк  17 – 19 січня  2019 року   відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо «Кубок Континіуму»  серед юнаків та дівчат  2002 – 2004 років народження. В змаганнях взяли участь близько 300  спортсменів з Угорщини, Молдови, Польщі та України.

Вдало виступили спортсмени  Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного  в різних вагових та вікових категорія.


Чемпіони турніру:  Засульська Юлія  (40 кг, ЗОШ № 6),  Непомящий Артем (42 кг,  ЗОШ №7). Срібною призеркою стала Охріменко Анна (57 кг, ЗОШ № 7). Бронзову нагороду виборола Ващенко Валерія (52 кг, ЗОШ №10).


В загальному заліку команда Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного виборола почесне 3 місце не зважаючи на те, що команда була не в повному складі. Переможці і призери змагань були нагороджені Кубками, медалями, дипломами організаторів турніру.


Учнів до змагань підготували тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Олександр та Дмитро Богуші.


 За повідомленням відділу освіти

11.01.2019

09.01.2019 року на базі Роменської ЗОШ № 4 відбулися засідання міських методичних об'єднань вчителів-предметників. Спеціалісти психологічної служби міста провели для педагогів майстер-класи, метою яких було активізувати творчий потенціал кожного педагога, вчити діяти та спілкуватися, підвищувати самооцінку, впевненість у собі та у своїх знаннях.

 

 

 

 

 

   
   
   


 

 

 


  

 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa